Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

İlahi bir işaret olarak algılayarak , karanlık kitaplardan çokça basılacağına yoruyorum. :blush: :yum: :ghost:

:heart: teşekkür ederim ne gerek vardı :heart:

4 Beğeni

İthakiden çeviri kuşkumdan dolayı almıyordum ama Biz sadece sert kapak mı hocam normali çıkmıyor mu?

Ekran görüntüsü alırken ben atlamış olabilirim. Modern Klasikler karton ve sert kapak olarak basılıyor.

1 Beğeni

Dolar 20 olursa normali bile beklenmez zaten hocam. Siz bassanız, satış olur mu olmaz mı o saatten sonra. Sıkıntılı bir dönem o saatten sonra her iki taraf içinde.

1 Beğeni
3 Beğeni

Gerek yokmuş. O hâlde ben rica edeyim @isos81 hocam :grin:

1 Beğeni

:unamused: Komik değil.

Benimki de şaka değil :smile:

1 Beğeni

Yok benimki şakaydı zaten canım :slight_smile: .

2 Beğeni

Benimki hala değil :rofl:

@isos81

2 Beğeni

Kitap çıkınca çekiliş ile göndereceğim fiyatına bağlı olarak X kişiye. Bazı şartlar var tabii. Mesela en az 100 gönderisi olmak zorunda. Forumda aktif olmayan tanımadığım birine hediye etmek istemiyorum. :slight_smile:

8 Beğeni

Ohoo.

En iyisi kendi kitabımı kendim alayım ben. :relieved:

2 Beğeni

Şanslısınız ki ben fantastik pek sevmediğim için çekilişe katılmayacağım, yoksa bana çıkardı :smiling_imp:

1 Beğeni

2-3 farklı hesap açıp katılayım diyordum, 100 gönderi kuralı olmadı, yakışmadı. :grin:

2 Beğeni

https://www.istanbulkitapcisi.com/kitap/sahte-sultan-kitabi-mahfi-egilmez

4 Beğeni

Bana çıkarsa mesai çıkışı hediye geldi derim. :smiley:

16 Beğeni

Öğrenci olarak umarım bana çıkar. :smiley:

1 Beğeni

Daha 1 ay var, üyelik zamanı şartı koymadan dağılalım da aklına gelmesin :stuck_out_tongue:.

En azından içe kıvrılan kapak? Olmaz mı? :crossed_fingers::pleading_face::roll_eyes:

2 Beğeni

Bunu da hiç sevmem :smile:

1 Beğeni