Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Mehmet Rauf “Define” hikayesinin 1-2 paragrafını internette bir paylaşımda görüp okuyunca hikayeyi merak ettiğim için dün KY’den Kapra baskısını almıştım.

Kapra’ların dizgi, imla sorunları oluyor. İş Kültür’den yeniden alırım herhalde.

1 Beğeni

Benim de hoşuma gitti ama 60 TL sert kapak ne yahu moralimi bozdu. :confused:

İş Kültür’ün ciltli baskılarındaki fiyat politikası bu zamlardan öncede “ parası olan, ciltli takıntısı olan koleksiyoner adam alsın okusun gerisi de karton kapak alsın işte “ tadında absürt farklarla çıktığı için çok garipsemedim açıkçası.

2 Beğeni

Ben de İthakiden alamadım, çeviriye güvenemedim. İş Kültür baskısını alırım şimdi.

1 Beğeni

Önokuma

Sayfa sayısı: 464
Ebat: 13,7 x 21
Yayın Tarihi: Ocak 2022
Barkod: 9786258021516

Uzay Gezgini Tuf, çevrecilik ve mutlak güç üzerine kara komik bir meditasyon; galaksinin her yerinde yardıma ihtiyacı olan gezegenlerin yanında olmaya çalışan alışılmadık bir kahramanın, ilginç ve sevimli Haviland Tuf’ın hikâyesi…

Haviland Tuf son derece iri, vejetaryen, kedileri seven, dürüst bir uzay tüccarıydı. Peki nasıl oldu da evrenin sunabileceği en acımasız kötülerle rekabet halindeyken, Dünya’nın efsanevi Ekoloji Mühendisliği Teşkilatı’nın son kalıntısının; gelişmiş ekolojik mühendislik yetenekleri olan savaş gemisi Ark’ın sahibi oldu? Boş verin, sadece gelmiş geçmiş en güçlü silahın emin ellerde olduğuna şükredin…

“George R. R. Martin’den her zaman en iyisini beklerim ve o her zaman bunu başarır.” Robert Jordan

“Okurların önünde Martin’den harika bir ziyafet var… Duygusal olarak karmaşık, ustaca yazılmış.” Newsday

“Martin’in çok yönlü yeteneğinin yeni bir yüzü.” Asimov’s

10 Beğeni

Off off offf. Muhteşem. Martin’den bir kitap daha. Ne güzel bir haber bu. :smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

2 Beğeni

Paylaşılan 16 sayfayı okudum.

Büyük ihtimalle DEX’in bir önceki Martin kitabı “Karabasan” ile birlikte önümüzdeki ay ben de kitabı alırım gibi.

5 Beğeni
13 Beğeni

Marie Lu yeni kitap için bandrol alınmış.

Bekleyene duyurulur.

7 Beğeni

Beter Ol Mitat Karaman’ın liste fiyatını 69 tl olarak mı görüyorum… Umarım henüz satışa açılmadığı içindir, gerçek değildir.

5 Beğeni

@Bunn-Y Tavşan Hocam, ocak ayına bir sözünüz vardı sanki. Ocak ortalarına yaklaştık, yok mu bir haber? :slight_smile:

7 Beğeni

11 Beğeni

Bence bir hata yoktur ama hata olmasını isterdim :grimacing:

@DamlaGol Hanım bir şey soracağım. İş Bankasında Editörlük yapıyorsunuz ya; Jules Verne serileri olsun, Üç Silahşor’ün devam kitapları olsun o konuda bu işlere kim bakıyorsa rica etsem ona bir söyleyemez misiniz, hızlı hızlı bassalar :sweat_smile: Ben dm üzerinden yazıyorum ama bota almışlar otomatik cevap geliyor :neutral_face:

2 Beğeni

23 Beğeni

Ben de tam “Şafağın Robotları” nerede kaldı diyordum. :grin:

3 Beğeni

Cidden Haydar Ergölen diye biri var mı yoksa Haydar Ergülen’i yanlış mı yazmışlar?

1 Beğeni

Gene yok gene yok. Ocak bitti be haydi :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Yanlış yazmışlar abisi maalesef :sob: :unamused: :rofl:

2 Beğeni

Haydar Ergülen benim bildiğim şair ise en son Kırmızıkedi’deydi sanıyorum. Demek İthaki’ye geçmiş o zaman.

2 Beğeni

Şu manken robotumuz da gelsin o zaman. :joy:

7 Beğeni