Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

150 yine iyiymiş. Set olarak %50 indirim olursa fena fiyat değil. :slight_smile: Ben daha çok bekliyordum.

1 Beğeni

Çok karışık hisler içerisindeyim. :slight_smile:

3 Beğeni

Afyonlanmış gibiyiz, her şeye alışıyoruz. Öyle fiyatlar çıkmaya başladı ki karşımıza şunlar normal gelebiliyor. :slight_smile:

4 Beğeni

:slight_smile:

Evet.

Sürpriz olmadı geçen ay 600 TL idi beklentim, bu ay fiyatları güncelleyerek 1000 TL’ye güncellemiştim beklentimi. :slight_smile:

Fiyatı ilk gördüğümde önce yüzde 35 (alfakitap com indirimi) üzerinden hesapladım. Sonra idefix - DR çek - kod ile hesapladım.

İdefix - DR yüzde 45 - 50 indirim bekleyip, kod - çek ikilisi ile almak en mantıklısı olur.

4 Beğeni

Bunda da sanki kimse ciltsiz almasın diye düşünüp ciltli ile aradaki farkı düşürmüşler :laughing:

1 Beğeni

Alfa’nın ciltlileri ile ciltsizleri arasında çok büyük fark olmuyor. İki baskı arasındaki uçurum fark olayı “okur dostu” iş kültür’de oluyor daha çok. :slight_smile:

5 Beğeni

Bana kalırsa aynısının laciverti. Bunda da ciltsizler pahalı kaçıyor :joy:

2 Beğeni

Pahalı olduğu konusunda aynı fikirdeyim. Alfa zaten her zaman diğerlerine göre pahalı bir yayınevi. Özellikle klasiklerde bu açıkça belli oluyor. Ama Laciverti değil, ciltli ile ciltsiz arasında 4-5 kat fark olmuyor.

2 Beğeni

O kadar fark yok tabi o ayrı ama bunda da ciltli 150 demişlerse ciltsize örnek olarak diyorum 80-90 arası bir fiyat çekebilirlerdi. Bunda da sanki ciltsiz almayın gidin ciltli alın denmiş gibi olmuş.

2 Beğeni

Bu kitaplar ne anlatıyor genel olarak.

2 Beğeni

Beş ciltlik kolektif bir yapıt olan Özel Hayatın Tarihi, Roma İmparatorluğu’ndan günümüze, Latinlerin domus’larından burjuva konutlarına dek medeniyetler, kültürler, çağlar boyunca yaşanan derin değişimler üzerinde göz gezdiriyor… Eski dünyada hayat nasıldı? İnsanlar nasıl yaşadılar, nasıl davrandılar? Düşünceleri, duyguları neydi? Evlilik, cinsellik, kadının ailede ve toplumda yeri, iffet, gebelikten korunma, doğurma teknikleri, dinsel ritüeller, mimarinin toplumsal alana ilişkin verdiği ipuçları, bu çalışmada ayrıntılarıyla incelenen başlıca konuları oluşturuyor.

12 Beğeni
31 Beğeni

Alfa’nın kendi sitesinde set halinde listelediği kitaplara ilknokta gibi %45 falan bir indirim koyması lazım.%35 indirimle 500’e düşüyor ki çok fazla. 350 civarına denk getirmeye çalışacağım :slight_smile:

2 Beğeni

@alper gözümüz aydın diyelim mi artık. Çıtanın baya altında geldi :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Beğeni

:slight_smile:

İdefix yüzde 45 - 50 ile denk getirebilirsek iyi olacak.

4 Beğeni

Teşekkürler üstat. Bedenin Tarihi gibi bir eser. Ancak benim satın aldığım Bedenin Tarihi eserlerinde gördüğüm, görsel eksikliğiydi. Böyle eserlere görsel eklemek daha güzel olur diye düşünüyorum.

7 Beğeni

%50 ye İlk denk gelen haber versin. :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Muhtar’a @Ufuk söylerim tellal çıkartır.

3 Beğeni

Bunun bandrolü paylaşıldı mı?

3 Beğeni

Yok muhtemelen her zaman olduğu gibi Çarşamba alırlar, Perşembe önsiparişe açarlar.

3 Beğeni