Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

544 sayfaya bu etiket fiyatını biraz fazla buldum açıkçası.

6 Beğeni

2-3 yıl önce Yabancı’nın ciltli genç yetişkin kitapları 25-30 liraydı.

6 Beğeni

https://twitter.com/fusunturcan/status/1483101040052482049?s=12

37 Beğeni

Ben bayrağımı alıp sokaklara dökülüyorum o zaman?

5 Beğeni

Kapak çok güzel olmuş.

1 Beğeni

Bu İthaki Yabancı vs. gibi aynı çatı altında iş yapan şirketin klasik taktiği. Seri kitapların ilk kitapları ucuz oluyor fakat devam kitaplarında “nasıl olsa alacaklar” diye çatır çatır giriyorlar fiyatı.

Işık Yaratan Serisi, Kadim Kanunlar serisi vs. gibi serilere bakın, ilk kitap ve ikinci kitap sayfa sayısı baskı kalitesi vs. açısından birbirinin aynısı olmasıma rağmen ikinci üçüncü kitaplar 20 30 tl daha pahalıdır :smile:

11 Beğeni

Ben de gelirdim ama Ankara’da ayaz var. Marketten markete giderken insanlar yolda donuyor. :slight_smile:

6 Beğeni

Nihayet :pray: (20krktr)

Sen gel de bir ayaz gör burada. Dün fırtınada uçuyordum :smiley: Şantiyede dış cephenin bir kısmı koptu :frowning:

4 Beğeni

Gerçekten bugün dondurucu bir soğuk var. Hayır soğuk olsun tamam ama kuru soğuk. Kar mar yağsa en azından barajlara katkısı olsa yine sesim çıkmayacak :sweat_smile:

Bir Ankara değildir :cold_face:

5 Beğeni

Evet ya indirimlerde 14.90, 19.90 a falan düşürüyorduk.

1 Beğeni

Evet öyle bir şey yapıyorlar gerçekten, yine de ona ek ekstra bir fazla geldi. Zaten takip ettiğim bir seri değil ama instagramda görünce kayıtsız kalamadım.

1 Beğeni

Yok öyle tabi de, fırtına vardı onu demek istedim. :frowning:

2 Beğeni

Alfa’nın sitesinde yok, Kidega ve Eganba’da sadece 2,3,5 no’lu ciltler var. Bu Özel Hayatın Tarihi nerelerdedir? :slight_smile:

Her yerde. :slight_smile: Havada, karada, denizde her yerde özel hayatın tarihi. :slight_smile:

5 Beğeni

Daha satıcılara ulaşmamış olabilir acele etmeyin bence pek çok kitap için bu durumlar olabiliyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Eganba, Kitapsepeti, Kidega’da bakındım ama henüz tam olarak satışa açılmamış. Eksikler var. Şu an en uygun %40 ile Kitapsepeti gibi ama orada da henüz 1. cilt satışa çıkmamış.

1 Beğeni

Yayınevleri tedarik konusunda tüm alıcılara aynı özeni veya hızı gösteremeyebilir. Bu yüzden en iyisi günlük olarak stokları gözlemlemek olacaktır.

Sovuk’a sormuşlar nerelisin diye. Demiş ki “Erzurumlayam gardaş ama Sivas’da ikamet ediyorum.” :slight_smile:

@erdo Akşam mesai bitince Emek kitap girişleri yarım kalmış. :slight_smile: Kita, Punto, Başarı, Final, KY vs. girişleri yapmışlar. Boşver zaten alma. İdefix’i bekle. 45-50 indirim artı kod çek ve çek kod ile daha uyguna alırız.

3 Beğeni

Bence çok güvenme İdefix 1 aydır neredeyse hiç kod açmıyor. Yılbaşında güzel kod oldu ama kısa süre sonra o da kalktı. :slight_smile:

2 Beğeni