Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Merhaba Alper Bey,

Belirtilmiş ama ben yine yazayım, Pastoral Senfoni daha önce de basılmıştı. Bu yıl itibariyle André Gide’in telifi düştü, yakında diğer kitapları da yayınlanacaktır (ve pek çok yayınevi tarafından basılacaktır) diye düşünüyorum. Klasik severlere Pastoral Senfoni’yi tavsiye ederim, oldukça kısa, çıtır çerez bir kitap. Herkese iyi okumalar :slight_smile:

15 Beğeni

@mete_hun @BilgeOzan @Cesur53 teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

Gözden kaçmış sanırım, Bir Kış Gecesi Masalı üçlemesini Ephesus tamamlamış. Bu üçlemeyi İthaki de almıştı ancak mükerrer satıştan dolayı (yazar ve ajans ayrı ayrı satmışlardı yanlış hatırlamıyorsam) iptal edilmişti.

1. ve son kitap:
    Bir Kış Gecesi Masalı - 3 - En İyi Bilim Kurgu Kitapları & En İyi Fantastik Kitaplar

Bir de kutulu set yapmışlar:

13 Beğeni

Ef sa ne haber! Kutuluyu alacağımmm!

1 Beğeni

https://canyayinlari.com/kitapdetay/oyku/horace-walpole/hiyeroglif-masallar/22953/
https://canyayinlari.com/kitapdetay/oyku/victor-hugo/claude-gueux/22954/

Yeni kısa klasikler :slight_smile:

2 Beğeni

Kitapları tek tek sepete ekleyince kutulu halinden 15 ₺ ucuz oluyor. Bir kutu 15 ₺, Kidega’da kargo sınırı da 200 ₺ olmuş. Kitapların içeriği değil malzemesi değerli hale gelmiş. Çok ilginç bir zamanda yaşıyoruz.

2 Beğeni

Hiyeroglif Masallar kitabının kapağına bakınca kaşıntı tuttu. :roll_eyes::roll_eyes::grimacing:

6 Beğeni

Değişik bir kapak kesinlikle :smiley:

1 Beğeni

Hesse kapakları da bende mide bulantısı hissi uyandırıyor. Kapak kötü diye demiyorum. Desen bana nedense midem bulanıyormuş gibi düşündürüyor. Bakamıyorum.

bozkirkurdu-8717663-59-O

6 Beğeni

Fasulye mi onlar? :slight_smile:

3 Beğeni

Kuzu böbreği gibi duruyor. :slight_smile:

4 Beğeni

@isos81 bana da börülce gibi geldi :))

4 Beğeni

Yağlı yemek kabına su koymuşum da üstünde bu olmuş gibi bir görüntü bence.

4 Beğeni

IMG_20220201_115857

13-imagens-microscpicas-p-997129_3

3 Beğeni

Ne kadar neşeli bir görüntü aşağıdaki. Bir şeyler gülümsüyor. Bilinmezliğin tatlı tebessümü. :sweat_smile:

1 Beğeni

Türkiye’deki insanlardan daha mutlular.

5 Beğeni

@isos81 @Artorias @epiryanu @Agape

Sadece benim mi karnım acıktı?

4 Beğeni

Benim de karnım acıktı ama görselle alakası yok. :sweat_smile:

Haha abi az önce kahve burçak bisküvi yaptım, sizlere afiyet olsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Fotoğraf bitki hücrelerine ait ve yüzün göz ve ağız gibi görünen bölümü yanlış hatırlamıyorsam iletim demetleri :smiley:

1 Beğeni