Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Daha yeni bir şeyler atıştırdım ama insan kedi gibidir yemek varsa asla hayır demez. :joy_cat:

Çok neşeli bir iletim gerçekleşiyor. :joy:

1 Beğeni

Şu an burada da benzer bir iletim oluştu bence. xd

Tasarım olarak o kadar hatalı ki kapak, YKY’nin editör ve grafikçileri yaparken ne düşünmüş bilemedim. Bir kere kitabın adı okunmuyor. Arka fona bakılmıyor. Son zamanlarda gördüğüm en kötü kapak net.

2 Beğeni

Bu kadar çok mesaj olunca dedim ki @Everfever Kemal bey onların Malazan’ı varsa bizim de “Black Company” var müjdesi verdi. :slight_smile: :slight_smile:

7 Beğeni

13 Beğeni

Can Yayınları Şubat kitaplarının kapakları.

22 Beğeni

Ben birkaç hafta önce müjdemi vermiştim, kimse tınlamadı :smiley:

6 Beğeni

Arada kaynadı mı ne oldu o öyle? :smile:

3 Beğeni

Hocam bu konuda paylaştığına emin misin? Bakıyorum bulamadım.

2 Beğeni

Kendi kitabınız mı? Ön sipariş için yerimi alayım ben.

4 Beğeni

Ekim ayına kadar döndüm, kendi kitabınızı kastettiğinizi varsayıyorum. :smile: Ya da körüm.

3 Beğeni

Hayırlısı bakalım arkadaşlar. Biraz daha işi var. İlk taslak bitti. İkinci taslak da az kaldı bitmesine. Sonra beta readerlar, üçüncü taslak, editör. Bu yıl biter işi nasipse :slight_smile: Ben heyecanlıyım da siz çok da şeyetmeyin :slight_smile:

15 Beğeni

Gönüllü olabilirim. Bir ÖM’a bakar. :smile:

1 Beğeni

Kafam karıştı Black Company mi geliyormuş?

1 Beğeni

Yok. Kemal Bey’in kitabı gelecek bu sene inşallah. ^^

2 Beğeni

Hayırlı olsun şimdiden.

2 Beğeni

Editör şey pardon, beta reader olabilirim. Bu sefer para da istemiyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Mart ayında YKY, Metin And’ın bir dönem İletişim’den çıkan ‘’ Türk Tiyatro Tarihi - Başlangıcından 1983’e’’ kitabını tekrar basacak. Benim en çok istediğim Türkçe olarak basılmayan; ‘’ *Theatres d’ombres: Tradition et modernite’’ kitabının Türkçe olarak basılmasıdır.

Hayırlısı olsun efenim :slight_smile:

1 Beğeni