Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

10 dolares fazla değil sanki? Bir dakika ben maaşımı dolar olarak almıyordum, gerçekten pahalı…

2 Beğeni

Dolar üzerinden bakarsak aşağı yukarı 3,50 dolar :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

200 lira için demiştim 10 dolaresi.

2 Beğeni

Ben Opus için sandım ilk önce. Yazıyı yazdıktan sonra 200 için demiş olacağın geldi aklıma. Tam yazdığımı düzeltirken mesaj geldi :sweat_smile:

2 Beğeni

Okumak istediğin kitap varsa hemen al yoldaş Melih. Geçen sene okuma listemde olup, 40 liraya alamadığım kitapları bu sene 100 liradan aldım ama artış bu sene daha şiddetli de olabilir diyorlar…
200e kitap bulunca sevineceğiz galiba…
Bu artışlar olursa Ankara’da yağmalamayı düşündüğüm birkaç kitabevi var, etkinlik mı düzenlesek forum olarak?

3 Beğeni

Zaten artık yeni çıkan kitapları hemen alır oldum :sweat_smile:

Yeni çıkan her kitabı almak dipsiz bir kuyu. Depolama sıkıntısı, hızla eriyen banka hesabı ve giderek artan hırs. Kendimden biliyorum, etrafımdan ve forumdan gözlemliyorum bunu.

Kitap alırken kendime sorduğum sorular var;

1. Konu ilgimi çekiyor mu?
  2. Yazarın daha önce herhangi bir kitabını okudum mu?
  3. Eğer yazarın daha önce bir kitabını okuduysam %90 başka yazara yönlendiriyorum kendimi.

Hem okuma hızıma yetecek kadar alıyorum, üstüne daha fazla yazar ve dünya ile tanışıp daha mutlu oluyorum.

4 Beğeni

8 Beğeni

Alfa, Bernard Cornwell’in Son Krallık romanını basıyor. Cornwell’in telifini mi almış Alfa? Almışsa umarım tüm kitaplarını basar.

10 Beğeni

Çok alakalı değil ama Brandon Sanderson’un dünyasının ve hikayesinin yazımında yardımcı olduğu Moonbreaker az önce duyuruldu, ilgilenene…

7 Beğeni

Yok arkadaş diğer yayın evleri çatır çatır kitap basarken pegasusun pasif kalması hayra alamet değil. Gerçi sadece 2 tane serisini takip ediyorum ama beklemek can sıkıcı.

2 Beğeni

Selenge Yayınları yeni kitaplar.

9 Beğeni

Bugün aldığım en iyi haber. Seri uzun kitaplar kısa diye hatırlıyorum, umarım birleştirerek çıkarırlar. Darısı Savaş Lordu Yıllıkları’na.

1 Beğeni

Dün ilknokta.com’dan mail geldi. Bugün bende siparişimde oluşan bir hatadan dolayı kendileriyle görüştüm.
İthaki’den çıkan Yürüyen Şato serisi ciltli baskılarda basım hatası olduğu için siparişlerin gecikeceğini bildirmişler.
Basım hatası ise baskından çıkan ciltlerde cilt sırtları köşeli olması gerekirken kitaplardan birinin cilt sırtı oval olarak gelince tekrar geri gitmiş.

8 Beğeni

Dün siparişim -temin edildi- olarak görünüyordu sonra bu sabah baktım -temin ediliyor- olarak görünüyordu ,bende bu duruma şaşırdım demek bu yüzdenmiş.

1 Beğeni

Yürüyüşe çıkmıştır gelir.

Yalnız o fiyatların üstüne bu haber; mazlumun ahı yürüyor aheste aheste dedirtmedi değil.

5 Beğeni

@MelihAntepli 'in ahı tutmuştur. Ayrım yaparsalar böyle olur.

2 Beğeni

Benimde siparişleri birbirine karıştırmışlar. İptal ettiğimi göndermişler. Daha sonra sipariş verdiğimde tedarik aşamasında.
300-400 civarı sipariş varmış bu arada.

Döner diyorsun yani. :wink::joy:

@MelihAntepli hocanın ahı ithakiden sekip bana da geldi galiba. Siparişimi karmakarışık olmuş vaziyette. :face_holding_back_tears:

3 Beğeni

@Lorien_archers ayrım yapmasalardı belki de bu durumlar yaşanmayacaktı. Ahım bile ayrım yapmamış, eşit şekilde davranmış :joy: Şakası bir yana sadece benim ahım değildir o. Hem fiyatların çok yüksek oluşu hem okur arasında yaptıkları ayrım çoğu okurdan ah aldırmıştır :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Kesinlikle. Savaş Lordu Yıllıkları’nı basıp basmayacaklarını Alfa’ya sordum ama yanıt vermiyorlar. Umarım basarlar.

2 Beğeni