Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Ciltli alanların gelse de görsek diye bekliyordum ya ben de :smile: .

Maliyet yükselmesinden bir süredir beklemeye aldılar muhtemelen yeni kitapları. Geçenlerde arkadaşlar pegasusun etiket fiyatlarındaki toplu yükselişi paylaşmışlardı. Muhtemelen yeni fiyatlandırmalar ile yeni baskılara da başlarlar bir süre sonra.

2 Beğeni

Bu kitabı koridor yayıncılık daha önce basmıştı. Çevirmeni aynı.

1 Beğeni

Evet, biliyorum. O zaman yazarı tanımadığım için almamıştım. Bu kez kaçırmam artık :slight_smile:. Sonradan Savaş Lordu Yıllıkları’nın iki cildini aldım ve birini okudum. Yazarın anlatımı, dili gerçekten çok iyi. Türü seven herkese önerebilirim.

2 Beğeni

Ben de mesaj attım, cevap gelirse yazarım buraya. İnşallah Sharp serisini de basarlar.

1 Beğeni

Evet, o da var. Umarım Alfa tek kitap basıp hevesimizi kursağımızda bırakmaz :frowning:

17 Beğeni

Haşhaş 3 şu an korkutuyor. Kitabın ismi gibi fiyatıyla da yakmasında :sweat_smile:

6 Beğeni

Etiket fiyatı minimum 200 lira olacaktır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

24 Beğeni

Ciltli mi? Benim devreler yandı valla. Şimdi seriyi ciltli de mi yapacaklar? Yoksa bu şömizli şekline mi ciltli diyorlar?

1 Beğeni

Vay anasını uzun zamandır beklediğimiz kitaba bide ciltli diyor. :thinking:

@SJack yok, şömizli olan da karton kapak geçiyor. Zaten tek tip bastılar bütün seriyi bu zamana kadar.

3 Beğeni

Haşhaş Savaşları 3 mü geliyor? Ben mi yanlış gördüm? Baya bir gözden kaçmış. :flushed:

Onda da ciltliye girmiştik fiyatı Halis olur şimdi. :face_holding_back_tears::face_with_peeking_eye:

Oo Haşhaş’ı okumaya tam zamanında başlamışım ama, ciltlisine ayrı bandrol almıyorlar mıydı? Ciltli öksüz kalmış galiba şimdilik.

Haşhaş 3 ciltli beklerken Solaris ciltli görüyoruz :smile: .

2 Beğeni

Ciltliyide en geç haftaya duyururlar muhtemelen hocam.
İçimden bir ses öyle diyor. :crazy_face:

1 Beğeni

Beraber bandrol alırlardı hep. İçime ufaktan bir kurt düşmedi değil ama bekleyelim bakalım bende kısa süre içinde gelir diye düşünüyorum :slight_smile: .

1 Beğeni

Önce ciltli gelebilir belli olmaz. Gerçi fiyat pahalıysa daha kabul edilebilir olan ciltsizi önce çıkartmayı düşünmüş olabilirler. Bilemedim şimdi.

1 Beğeni

Solaris ve ciltli mi :flushed::+1:t2:

1 Beğeni

10 Beğeni

Solaris’in ciltlisi geleceği için basımı bekletmiş olabilir Alfa. Bakalım ciltli dedikleri nasıl bir şey olacak.

Ben de en az 200 bekliyorum ciltsizi. :face_exhaling: