Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

140 ya da 150 olur bence

1 Beğeni

2.kitap etiket fiyatı 110 liraymış. Keşke 140-150 olsa ama çok iyimser olur öyle. Senin güzel hatırına 180 TL olur gibi :joy: Ama ben 200 bekliyorum :grimacing:

Keşke yine 110 liradan çıksa :face_holding_back_tears:

Benim fiyat tahminim şu şekilde.

10 Beğeni

Ben de senin hatrına 160 diyorum :slightly_smiling_face: İstesen de 160’ın üzerine çıkmıyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bandrol alındığına göre en geç haftaya öğreniriz fiyatı :grin: Serinin son kitabı olduğunu düşününce bir yandan da rahatlıyorum, devamı da olabilirdi :joy:

2 Beğeni

Eheheheh iyi ki almamışım S.L kitaplarını. İşte şimdi başlanır.

1 Beğeni

Onu da Malazan okuyanlar düşünsün :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sizin fiyat tahminlerinizden sonra ben artık bu serilerin Storytel’e gelmesini bekleyeceğim galiba. :sweat_smile:

İç ses: Sesli kitap da güzel bir şey Lili, okumak gibi, hiçbir farkı yok. Bu da seni mutlu edebilir. :innocent:

2 Beğeni

Malazan tahmini Kasım-Aralık gibi çıksa 3.kitabı almaya da bilirim :confused: Keşke o da 10 kitaplık seri yerine 3 kitap falan olsaydı :sweat_smile:

1 Beğeni

Tövbe de!

4 Beğeni

@Caliane Haşhaş 3 geliyormuş. Çok güzel bir haber bu. Darısı zamanında çıkacak olan Malazan’ın 3. kitabına diyelim.

1 Beğeni

Keşke 1.5-2 yıl önce çıkartsalardı ya, neyse tamam karamsar olmamaya çalışacağım :melting_face:

Yakın zamanda çok yüklü bir alışveriş bizi bekliyor, artık çılgın Kasım ayında biriktirip aliruk. Haşhaş 3, Malazan 3, Solaris tabi bunların hepsi ciltli olunca… Binlik olur muyuz? :roll_eyes:

1 Beğeni

Eylül’de gelmesi lazım, tabi İthaki kitaba ek bir takım hediyeler yapmazsa yine.

1 Beğeni

Eylülse iyi , ben araya yine 5-6 ay koyar diye düşünmüştüm.

Geçen sene fiyatlar çoşacak diye baya kitap aldım haftada bir kitap okusam yedi yıl yeter herhalde. Bi iki seneye de zaten bir şeylerin normalleşmesini umut ediyorum. Yoksa artık kitap fiyatlarını dert etmek lüks olacak.

Bu sene robot serisi, haşhaş serisi ve malazan vardı sadece almayı planladığım. Robotu tamamladım, haşhaşı da tamamlarım ama Malazan’a elim gitmiyor ya. Bu kitapların ederi gerçekten bu mu emin değilim alasım gelmiyor.

5 Beğeni

Çok ilginç bir kitaba benziyor, çıkalı bayağı olmasına rağmen forumda paylaşılmadı, ben de yeni keşfettim;

https://www.amazon.com.tr/dp/6257425182/ref=cm_sw_r_apan_i_NDK1AE6MGJ0K9BT7HV3Q?_encoding=UTF8&psc=1

2 Beğeni

images

4 Beğeni

Hiç öyle bi’ umudum yok maalesef.

Çok saçma bi’ durumun içindeyiz. Neyin ne kadar ettiğini sorgulayamıyorum. Kaybettim mantığı.

Kitaplığı eritmeye çalışacağız. Günden güne daha da kötü olacağımız için her gün bi’şeyden kısacağız. Bugün kitap, yarın eğlence, öbür gün giyim böyle gider liste. ( Birçoğunu zaten kıstık ama neyse)

4 Beğeni

Geçen hafta forumda Pessoa okuma etkinliği falan mı oldu bu nasıl bir depresiflik arkadaşlar :sweat_smile:

4 Beğeni