Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Tamam o zaman ben iki sene sonra geleyim.

1 Beğeni

Aynı boyda olmasa da 40 tane kitabı yeniden alamam zaten. Çok özel bir edisyon olmadıktan ve piyango çok aldıktan sonra anlamı da yok.

2 Beğeni

Ben çıkacak 2 yeni sayı için aradım, sırtları beyaz, boyları aynı olacakmış. Font değişir belki en fazla. Gerisini ben de almam elimde varken ne kutu ne başka vesair için.

Silmarillion siyah kapak geliyor sanırım.

11 Beğeni

İthaki’nin bu sene en büyük olayı Tarık Dursun K. kitapları oldu.

3 Beğeni

İlknokta beyazını da 16 Eylül ön satışlı şekilde satılıyor. 1. baskı dediğine göre acaba siyah olabilir mi dediğiniz gibi. Güncellerler belki fotoğrafını.

3 Beğeni
15 Beğeni

Nihayet. Gerçi fiyatı biraz tuzlu olmuş.

1 Beğeni

Beyaz kapaktan bir farkı var mı bu baskının kapak haricinde?

Edit: Boyut farkı da var.

2 Beğeni

Dizinin başlangıcını nasıl ıskaladılar hayret :smiley: .

3 Beğeni

Siyah ve normal boy iyi oldu. Bende 6.45 versiyonu var ve ondan okumuştum uzun yıllar önce. Beyazın boyutu da çok saçmaydı. Bunu alıp tekrar okurum diye düşünüyorum.

6 Beğeni

Ben siparişimi verdim bile. :slight_smile: Çok eski artık çok fazla toz üreten Bilgi baskıları vardı onların yerine bunları koyacağım.

1 Beğeni

Belirttiğiniz gibi sadece renk ve boyut farkı var bildiğim kadarıyla.

1 Beğeni

Sırtını da değiştirmişlerdir. Beyaz kapaklı olanın yazısı soldan okunuyordu. :slight_smile:

2 Beğeni

Yeni çakacak olan silmarillion’un beyaz kapağından bir farkı var mı?

İçerik aynı ise almama gerek yok. Bende 2 tane var zaten üçüncüye gerek yok.

1 Beğeni

Sende sıkıntı yok. Yine matbaadan gelmedi muhtemelen çıkar çıkmaz ekleriz siteye

1 Beğeni

Sadece kapak var farklı olan. Metin aynı.

1 Beğeni

Sanırım alacağım bunu :star_struck:

1 Beğeni

Ben aldım. Evdeki lanet beyaz kapaklı ve her şeyiyle iğrenç Silmarillion’u ne yaparım bilmem. Alıcı varsa uygun fiyata veririm.

3 Beğeni