Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

1 Beğeni

ve

13 Beğeni

Umarım etiket fiyatıdır

3 Beğeni

:slight_smile:

Evet etiket fiyatı.

Ama sanki Abdülhak Şinasi Hisar 'lar bizi biraz üzecek ve bu arada alacak olan varsa bilgisi olsun Abdülhak Şinasi Hisar ciltli olarak da çıkacak.

1 Beğeni

Ya 400 sayfa ciltli olmayan bir kitabı nasıl 240 tl yapıyorlar etiket fiyatını anlamıyorum. Şu anki bu sayfa sayısına sahip kitaplar indirimli olarak 80-100 civarı. Bunlar neden böyle yapmış anlamadım.

1 Beğeni

Bu görseli nereden aldınız? Alfakitap sitesinde göremedim. Fiyatları biraz fazla geldi. Ciltliler kim kaç TL olur.

Alfa grubunun dağıtım sitesi Alfaexpressden. Bugün yarın genel satışa açarlar.

1 Beğeni

Teşekkürler. Kitapyurdu satışa açmış. Idefix satışa açınca alacağım.

1 Beğeni

6 Beğeni

Türk Mitolojisinden ve Yama Kağan & Göl Tanrıçası mitinden esinle yazdığım epik fantezi romanım Yenisey, Kitapyurdu’nda satışta. Lotr, GoT, Witcher, Gesar gibi evrenleri seviyorsanız tam size göre. Değerli hocam Hayrettin İhsan Erkoç’un arka kapak yazısıyla. Keyifli okumalar.

16 Beğeni

Ortak dertler. :slight_smile:

https://twitter.com/AliLidar/status/1570848111660236801?t=KtSPrhDh59dDxr70Vlnqyg&s=19

1 Beğeni

koridor

Modern edebiyatın öncüsü Edgar Allan Poe’nun kırk yıllık “uyumsuz” yaşamına sığdırdığı heyecan, korku ve gerilim yüklü, tuhaflıklarla bezeli öykülerinde gerçek ile hayal iç içe geçiyor. Bu seçkide öne çıkan “Metzengerstein”, “Berenice”, “Aslanlaştırma”, “Ligeia”, “Kalabalıkların Adamı”, “Maelström’e İniş”, “Şehrazat’ın 1002. Masalı”, “Dalalet Cini” gibi öykülerin yanı sıra özellikle seçkiye adını veren “Doktor Katran ve Profesör Tüy Sistemi” adlı öyküsü de, Baudelaire’in deyimiyle “sinir sisteminin yazarı”nın muazzam hayal gücünü, felsefi birikimini ve mizahi zekâsını ortaya koyuyor.

İnsan doğasının çelişkilerini, bilinmezlerini ve karanlık yönlerini açığa vuran bu öyküleri Poe’nun imgelem ve üslup zenginliğini incelikle yansıtan Armağan Ekici’nin çevirisiyle sunuyoruz.

3 Beğeni

Ejderha Tanrısı, onu esir edenlerden intikam almak için geri dönüyor. İngilizce yazdığım Yalpagan - The King of Dragons’un ilk bölümü Amazon.com’da yayınlandı. Fantastik öyküleri ve Eski İstanbul’u seviyorsanız bir bakın derim. Keyifli okumalar.

5 Beğeni
8 Beğeni

Eser Adı Eser Türü Yazarı Çevirmen Baskı Sayısı Yayın Evi Satış Tarihi
BÜTÜN ÖYKÜLERİ (CİLTLİ) YETİŞKİN KURGU JOSEPH ROTH FİRÜZAN GÜRBÜZ GERHOLD 1 ALFA BASIM YAYIM DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 19.09.2022
5 Beğeni

https://twitter.com/koridoryayinevi/status/1571916132797251585?s=20&t=NX1izzBJb_IqAR8_YJ8LiQ

7 Beğeni

Armağan Ekici konuşsun ben saatlerce dinleyeyim. Yazıyı okurken bile onun dinginliğini ve onca bilgisine rağmen takındığı alçak gönüllü duruşunu hissediyorum.

3 Beğeni

Cennetin Çeşmeleri geliyor yuppi.

29 Beğeni

Sonunda gerçek bir klasik. :clap:

12 Beğeni