Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Bir an Rise of the Dragon sandım. Madem özel baskı istiyorlar bunu yayınlasalarmış ya. Bir nevi Fire & Blood özel baskısı zaten. :slight_smile:

2 Beğeni

Cevabınız için çok teşekkür ederim :blush: Yılın başına bir şey kalmadı zaten, bekliyorum heyecanla :cherry_blossom:

2 Beğeni
10 Beğeni

Saramago’nun ilk romanı yayımlanmış.

12 Beğeni

Durduk yere masraf çıktı. Neyse söz konusu Saramago ise değer :sweat_smile:

2 Beğeni
15 Beğeni

Yunan Mitolojisi konusunda aşağıdaki seri (2 kitap) hakkında fikir belirtebilecek arkadaşımız var mıdır acaba?

4 Beğeni

Bu kitabı okumadım ama yazarın Yunan mitolojisi üzerine bir otorite olduğunu biliyorum.

2 Beğeni

Bu, oldukça yararlı oldu. Teşekkür ederim. Siparişi verelim o halde.

10 Beğeni

Ben bu haftaiçi aldım, geçen gün geldi. Üzerinde yazan 2 cilt ibaresine kanmayın. Çıkan ilk baskı sanırım 2 kitapmış. Sonradan tek kitapta birleştirmişler. Yani tek kitap olarak geliyor. Yazarı hakkında bilgim yok ama Say yayınları bastığı için gözüm kapalı aldım. Çok güvendiğim bir yayınevi.

3 Beğeni

Kitap ebatlarının 13,5 x 21 cm olarak normal kitap ebatında olduğu netleşmiş oldu böylece. Etiket fiyatı olarak Alfa’ya yakın olsa da indirim oranlarıyla öne geçecektir. Geriye illüstrasyonları kullanıp kullanmadıkları kaldı benim için. Ona göre elimde olmayan kitaplar için tercih edebilirim.

1 Beğeni
7 Beğeni

Dizinin posterini mi basacaklar kapağa acaba Taht Oyunları’na Ned Stark’ı koydukları gibi? :melting_face:

2 Beğeni

Aynı çevirmenler ile bu baskıya birinci baskı diyorlar. Önceki özel baskıyı görmezden geldiklerine göre muhtemelen bir şeyler değişmiş. Belki dediğiniz gibi kapak değişiyordur.

1 Beğeni

Bir limit açıklamadılar ama diğer baskı tekrar basılmayacak, limitli, tükeniyor vs. diye sattılar. Şimdi diziyle talep olunca bu yola girdiler bence. Limitli baskı yapıyoruz diyenlere yol olur bu.

Limitli özel baskı, Daha özel baskı, Ondan bile özel baskı vs. vs.

2 Beğeni

:slight_smile:

Otobüs firmaları gibi…

Can limitli baskı, öz limitli baskı, hakiki limitli baskı… :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Seninki daha güzel oldu. :smile:

1 Beğeni

Çehov Dokuz ve onuncu ciltler çıkmış.

Fiyatlar liste fiyatıdır. Alfa kitap da yüzde 35 indirimle

195 TL olan ciltliler 126.,75 TL 'den
125 TL olan karton kapaklar 81,25 TL 'den satışa açılır.

6 Beğeni

Bilgi için teşekkür ederim. Birkaç yerde çevirinin iyi olmadığını okudum. O yüzden tereddüt ettim. Siz okuyabildiniz mi acaba?

1 Beğeni