Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Yok henüz başlamadım.

1 Beğeni

JV için kartlar yeniden dağıtılıyor. Şaka bir yana JV’ye talep var galiba.

3 Beğeni

İki eserin çevirisi de değişmiş. İnşallah notlandırılmış ve orijinal görselleri de olur.

2 Beğeni

Remzi güncel klasiklere iyi çevirmenlerle başlamıştı ancak son 5-10 kitaptır her çeviri Erol Erduran’ın. Kendisi yayınevi mirasçısı ve yöneticisi aynı zamanda sanırım. Rusça, İngilizce, Fransızca bana mısın demiyor maşallah.

Ek: Pardon ben atlamışım Zweig da çevirmiş Almancayı atlamışım.

4 Beğeni

Yüzde 50 falan olursa alacağım da şu an düşünmüyorum açıkçası. Üzüyor artık iyice.

2 Beğeni

Remzi sevdiğim bir yayınevi, Shakespeare baskıları da iyidir. Ancak klasikler serisinde Bertan Onaran, Azra Erhat, Cevdet Perin vs. gibi çevirmenlerle başlayıp sonra dil ayırt etmeksizin hepsini Erol Erduran adıyla basmalarını eleştirmek istedim.

3 Beğeni

14 Beğeni

kitap almayacağım demiştim uzun süre için, sözümü yutmak zorunda kalacak gibiyim :smiley:

2 Beğeni
4 Beğeni

LOL bana yabancı bir evren ve iyi ki öyle :joy: Malazan tek başına yetiyor bana.

3 Beğeni

Ben tanışmak dahi istemiyorum.

1 Beğeni

LOL romanı :confused: kalsın. Benim dikkatimi çeken ciltli 2.5 katı fiyatlı. Bir cilt bu kadar etmemeli!

1 Beğeni

Popüler dizi\film kitapları neyse LoL kitabı da o aslında. Gereksiz.

2 Beğeni

İthaki ayrıcalığıyla ciltli versiyona sahip olmanın hissettireceği tatminin bedeli o hocam, maliyeti değil, çok görmeyin lütfen. :sweat_smile:

3 Beğeni

9 Beğeni

Oley oley oleeeeeeeeyyyyyy çekebilirim en sonunda.
Nihayet Zafon’un son kitabı geldi. Benim için bu senenin en güzel kitap haberi.

5 Beğeni

Zafon güzel haber ama 1000 sayfa civarı kitap, Kırmızı Kedi 250 tl etiket yapıştırır buna.

1 Beğeni

Alfa’dan beklediklerimiz PKD, Lem. Çıkan kitaplar Aşk Üzerine ve Aşk Dersler…

7 Beğeni

Bende Avusturya Edebiyatı Öykü Antolojisi de var Arpad’ın.