Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Gerçekten her alfa paylaşımında gözlerim bu ikiliyi arıyor. Bu yıl toplu öyküler 5 çıkacaktı bir de.

@Strenergy hocam senin diyaloğun vardı sanırım alfayla, rica etsek bi sorar mısın PKD ile Lem’e ne oldu?

1 Beğeni

Nasıl, beğendiniz mi?

Tavşan tetralojisinin üçüncü kitabı da çıkmış. Alef’in ekonomik nedenlerden ötürü seriye devam edemeyeceklerinden bahsetmişti sanırım forumdan biri. Karar değiştirmeleri sevindirici. Umarım, uzun zamandır baskısı olmayan birinci kitap “Tavşan Kaç” da yeniden basılır.

4 Beğeni

5 Beğeni

21 Beğeni

Bu eski Sissoylu baskıları gibi büyük olmayacak değil mi ? :frowning:

Bende aynı soruyu yayınevine sordum .Bendekiler eski büyük boy bakalım bu yeni çıkan nasıl olacak .

Bundan önce seriyi hep büyük toplamış insanlar için kapanışı yaparken de sınırlı sayıda da olsa büyük basmaları doğru olanı aslında ama bu akılçelen olduğundan ötürü hiç umudum yok…

2 Beğeni

1 Beğeni

Michael Connelly’nin Son Hüküm adlı romanı 25 Kasımda Ayrıksı Kitap etiketiyle basılıyor.

3 Beğeni

19 Beğeni

İthaki kışa hazırlık yapmış galiba :smiley:

5 Beğeni

Abercrombie kitaplarının ikinci baskıya gitmesi iyi olmuş. Belki yeni kitapların önünü açar.

8 Beğeni

Neuromancer yok pff :melting_face:

Ben de onu bekliyordum ancak kitapların kapakların çıkmadan çok daha önce de belli olabiliyor. O da öyle bir şey sanırım. Deve, Cüce bilimkurgu klasiklerinden olabilir.

Zaten yetişemiyorduk, bu sefer bir tane olması iyidir iyi :slight_smile:

9 Beğeni

Yakında BK Klasiklerini sollar bu seri.

4 Beğeni

BKK toplayan ve seven daha çok. Seriler arasında ayrım yapmadan düzenli bir şekilde basmaları gerek bence. İleride yeni bir seri çıkarsa bizim de başımıza gelecek olan belli. Bk toplayanlarla aynı duruma düşeriz… Umarım böyle olmaz.

2 Beğeni
  1. Cilt sessiz sedasız çıkmış ama fiyat iki katına ulaşmış.
1 Beğeni

Bir senede 21 kitap. Her ay 2 kitap neredeyse.

1 Beğeni