Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Ben de aynı fikirdeyim. Malum başlıkta da düşüncelerimi dile getirmiştim. Aç gözlülük bu. Küçük yayınevi yeni girdiler piyasaya tutunmak istiyorlar diyeceğim ama fiyatı 15 TL belirleyip 500 kitap yerine 1000 kitap satmak daha mantıklı olmaz mıydı acaba diyorum. Çok heveslendim, yeni bir yayınevi bilimkurguya el attı diye ama bu fiyatlarla %50 indirim +kod olmadan kitap alınmaz bu yayınevinden. Küçüğü böyle de büyükleri çok mu farklı peki? Onlar da aynı. 110 sayfa kitaba 20-22 lira fiyat çekiyorlar. Açgözlülük, daha çok kazanma isteği, daha çok zenginleşme isteğinden başka bir şey değil bunlar bana göre.

14 Beğeni

Kırmızı Kedi yenisi:

Sia Kitap yenisi:

Zamanımızın Bir Ressamı - John Berger

https://kidega.com/kitap/zamanimizin-bir-ressami-399745/detay

Say yenisi:

Spinoza’nın Etikası - Steven Nadler

https://kidega.com/kitap/spinoza-nin-etika-si-398145/detay

Paylaşımı yapmışlar ama sanki bana Google’dan da araştırıp bulabileceğim şeyler var gibi geldi içinde. Sipariş iptali geçeceğim.

1 Beğeni

Everest yenileri:

Tırışkadan İşler - David Graeber

Beyaz Kumlar - Geoff Dyer (Everest Deneme Serisi)

Yapacak Bir Şey - Zadie Smith

Y A K I N D A !

6 Beğeni

Ruh Avcısı mı acaba?

12 Beğeni

Yeni bölümler mi acaba

2 Beğeni

Muhtemelen Özgür Demirtaş’ın yaptığı “George Orwell” tweetine gönderme :blush:

3 Beğeni

Siz böyle dediyseniz yeni kitap değildir o zaman. :joy:

2 Beğeni

Valla hiç öyle bakma bazen ben de yeni kitapları buradan öğreniyorum :joy:

7 Beğeni

image

12 Beğeni

Ruh Avcısı bilimkurgu değil ama belli de olmaz belki öyledir de ben okuduğumu anlamamışımdır.

2 Beğeni

Bu ikisinden biri de olabilir. Tahmin sadece…

4 Beğeni

İthaki bu ne yapacağı belli olmaz. :joy:

3 Beğeni

Ümitlenmeyin bence o hesap gönderme yapmayı seviyor ve son 2 günde çok popüler olmuş bir gönderme o.

2 Beğeni

En son araya bir fabl karıştırdılar. Kaynatırlar araya üçüncü dördüncü kuşaktan bilim kurgu diye.

2 Beğeni

Eksik Parça yayınevi - Zamanın Çocukları kitabının devamı ne zaman gelecek bilen var mı?

2 Beğeni

Can’ım yayınevinden yeniler :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

İlk dikkatimi çeken “Güney Deniz Hikayeleri - Kırmızı” denmiş ve aynı çevirmenle 1. baskı olarak bandrol alınmış. Bu baskılar yeni kapaklı baskılar mı acaba?

Benim de dikkatimi çekenlerden biri o oldu. Yeni bir seriye dahil edebilirler ya da özel bir baskı geliyor diye düşünüyorum. Jack London’ı klasikler serisinden alma fikri varsa saçma geliyor bana. Göreceğiz yakında…

1 Beğeni