Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

@HAKOYETO eğer seriyi almayı düşünürseniz ki bence kaçırmayın, şu an Amazon’da fiyatları etiketine göre oldukça cazip.

10 Beğeni

Çok teşekkür ederim hocam şimdi sipariş geçiyorum :+1:t2::relaxed:

1 Beğeni

Son çıkan kitapların fiyatlarına bakınca HAY ile İletişim Klasikleri arasında fark kalmamış neredeyse.

2 Beğeni

Sipariş geçtim teşekkür ederim. Seveceğime inanıyorum.

1 Beğeni

Bu seriyi sevmek ve hayran olmak için kitapsever olmak yeterli bence. Çok iddialı konuştum ama en azından okuduğunuzda aldığınıza pişman olmadığınızı anlayacaksınız. Herhalde başka bir yazarın ve kitabın ısrarını bu kadar çok yapmam. Şimdiden keyifli okumalar.

7 Beğeni

8 Beğeni

Hocam o kadar övdün ki, Amazon’dan ilk üç kitabı sipariş ettim. :slight_smile:

3 Beğeni

Çok güzel bir alışveriş olmuş yeni yıl yaklaşırken. Emin olun okuduktan sonra siz de anlayacaksınız bu seriye yeteri kadar itibar verilmediğini. :slight_smile:

3 Beğeni

Yıllardır bu sitedeyim, bende ilk defa bu seriyi duydum. Ama param yok. :grin:

2 Beğeni

RE4 Remake önsipariş verilmiştir ama şimdi sorsam. :joy: :joy:

1 Beğeni

Ben de bu kitaba bu yıl katkıda bulunan öykü sahiplerinden biri olarak bu kitabı paylaşmak üzere geldim ama daha önce paylaşılmış, teşekkür ederiz!

2 Beğeni

Katkıda bulunduğunuz için Yerli Bilimkurgu Yükseliyor platformu olarak asıl biz teşekkür ederiz.

1 Beğeni

Verdim ne yalan söyleyeyim. Birde yeni kol aldım. Drift hatası çok oldu artık. Yeniden eskiyi garantiye verdim. Ondandır paramın olmaması. :expressionless:

1 Beğeni

Konu dışı,ben de geçen hafta verdim servise drift yüzünden.

1 Beğeni
5 Beğeni

Bunu paylaşmaya gelmiştim tekrar basılması çok iyi oldu.

1 Beğeni

Yazarın Türkiye’de yayınlanıp tükenen bir kitabı daha varmış. İlgimi çekti. Umarım onu da yeniden basarlar.

1 Beğeni

Tek cilt kısmını anlayamadım ama.

Edit: Tamam şimdi oldu. En sevdiğim baskı tipi.

100 ₺ etiket. Bedava.

4 Beğeni

Satışa ne zaman açılır acaba diğer sitelerde?

Ben Can’dan verdim sipariş, eli kulağındadır açılır.

2 Beğeni