Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

“Yepyeni”

7 Beğeni

Bu kez sert kapaklı mı basmışlar? Ciltlinin dokusu hoşuma gitmemişti. Sert kapaklı basmışlarsa alabilirim :slight_smile:

Dizi böyle gündemdeyken geç bile kaldılar zaten.

1. baskı olarak bandrol alınınca değişik bir baskı olacak diye düşünmüştüm :frowning:

Eski sınırlı sayıda tek baskı yapılacağı söylenen ciltli baskı ile aynı tasarımı tekrar basmışlar. Tanıtımından anladığım farkı önceki bez ciltli iken bu sıvama sert kapaklı olacak sanırım.

Keşke kapak için farklı bir tasarım yapsaymış Epsilon.

Bu baskı, önceki baskıyı (ben) gibi alanlar adına okuyucuya yapılan saygısızlık anlamına geliyor.
Bir kitabın 2.3, 8.baskı yapması değil olay. Sınırlı sayıda tek baskı deyip aradan zaman geçince tekrar baskı yapmaları açısından söylediğim. Almak isteyenler açısından bakıldığında şans tabi …

6 Beğeni

Saadet hanım yine güzel haberler paylaştı.

12 Beğeni
8 Beğeni

Everest sen neler yapıyorsun böyle. :slight_smile: :slight_smile:

Fiket Otyam 'ın tüm kitaplarını basacaklarmıiş.

3 Beğeni

@Haplo Ağustos 23’te çıkması planlanıyormuş. İthaki sonunda hareketlenir belki.

12 Beğeni

İthakinin bacağına deyip bırakayım hocam.

2 Beğeni

Raistlin, Sturm ve z kuşağı mı?

1 Beğeni

Bir nevi öyle de diyebiliriz. İkinci Nesil ve Yaz Alevi Ejderhaları’nda okuduğumuz yeni nesil yerine daha da ağır z kuşağı bir ergenimiz var bu sefer. :smiley:

2 Beğeni

Facebook anılarımda 1 yıl önce ilk kitabın kapağını paylaşmışım, demek ki her seneye bir kitap şeklinde ayarlamışlar.

1 Beğeni

Büyük ihtimalle. Umarım devam kitaplarını daha heyecan verici yazabilirler ama. Ben yine de okurum da Türkçe basılırsa satması zor olabilir.

Kapak çok iyi. Her sene ağustos 1 kitap şeklinde demek. Önsiparişe çıkar çıkmaz alırım…

1 Beğeni

ddd

Bir Komiser Zen Macerası 2

Bir Komiser Zen Macerası 3

6 Beğeni

Alfa’dan beklenmeyecek hareketler. Üç kitap neredeyse bir arada. Ancak muhtemelen çevirmenin çevirileri önceden bitirmiş olmasından kaynaklanıyor. Yine de iyi iş. Kapaklar da güzel. Özellikle Örgüt’ün kapağı, olması gerektiği gibi.

2 Beğeni

Bence senede 3 ya da 4 kitap ideal. Dünya kadar kitap var okumaya yetişemiyoruz. :slight_smile:

3 Beğeni