Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Yılda 5 kitap anlaşalım :slight_smile:

1 Beğeni

:slight_smile:

Tamam ama PKD, JV ve LEM olmasın. :slight_smile: Çok kitap birikti o tarafta.

1 Beğeni

Tamamdır anlaştık :slight_smile: .

1 Beğeni

Liste fiyatı 295 TL

ateskan

Bu da önceki baskı. Hanı şu sınırlı baskı demişlerdi ya o baskı. :slight_smile: Liste fiyatı 115 TL’ymiş.

2 Beğeni

İdefix’te sepette %10 indirimle 176 lira şu an. Kodlarla falan 130-135 liraya kadar inebilir.
İşin kötü tarafı birkaç gün önce karton kapaklısını sipariş verdim. İade mi etsem bilemedim. Aralarında 60 lira civarında fark var.

2023’te PKD çıkmasın mı yani! Biz taş mı kemirelim.:cry::cry:

:slight_smile:

Öykülerle birlikte 31 kitap oldu, benim hala okuyamadığım 10 civarı kitabı kitaplıkta bekliyor. Şöyle 4-5 kitaba düşürelim de öyle çıksın bari. :slight_smile:

1 Beğeni

görüntü

2 Beğeni

İşte görmek istediğimiz rakamlar​:sweat_smile::sweat_smile:. Biz burada yılda 5 kitaba anlaştık diyoruz da Alfa bu yılı1 kitapla kapatacak gibi görünüyor. 2023’te 9 kitap basması gerekecek ortalamayı yakalayabilmek için.

19 kitap olacak kitaplığında okunmayı bekleyen bu sefer. Gel 2023’ü PKD okuma seferberliği yılı ilan edelim. Benim de 12 kitap varmış okunmayı bekleyen zaten. Seferberlik bizi ancak paklar gibi.

Ben dahil olamam gibi… Belki Öyküler 5. cilt çıkarsa onu okurum. Bu ara Türk klasikleri okuyorum.
Malazan 3. kitaba başladım bir aydır aynı sayfadayım, Sissoylu 7 aldım hemen okurum diye 15-20 sayfadan ileri gidemedim.

Bu ara okuma önceliğim biraz değişti gibi.

2 Beğeni

Etiket fiyatı 180 TL olmuş, 80 TL ye kendi sitesinden alınabiliyordu. Kaçırdım fırsatı :slight_smile:

1 Beğeni

Valla ayıp ettiler, ön sipariş fiyatı mıydı (ki öyle bir şey açıklanmadı) sonradan pişman mı oldular fiyata anlamadım.

Tam bugün sipariş verecektim, sepetimde duruyordu. Bir baktım fiyat yükselmiş.

2 Beğeni

Ben aldım, dün fatura kesildi ancak kargoya verildiğine dair bir emare söz konusu değil.

2 Beğeni

Hocam seferberlik yerine olağanüstü hal lazım gibi duruyor bu durumda. Gerçekten kolay gelsin diyeyim.

1 Beğeni

Yaşam ve yazgının fiyatının yükselmesi hiç iyi olmadı ya

1. romanım “Yerdeki Çocuk Üzerine” yayımlandı.

Uğur Karabürk, Yerdeki Çocuk Üzerine isimli bu ikinci kurgusunda hem metni hem de anlatımı hareketsiz ve nefessiz bırakıyor.

Yerdeki Çocuk Üzerine , gitgide kalabalıklaşan bir metin. Şimdi o kalabalıkta bir kişi eksik. O kişi, şu anda o kalabalığı elinde tutan: Sen!

“Tek bir sahnede geçen ve büyük ölçüde karakterlerin konuşmalarıyla gelişen bir olay akışını kurgulamak güç bir şeydir. Okurun merakını uyandırmak için anlatıda özel bir şey olması gerekir. Uğur Karabürk, o özelliği bulmayı, sakin ama güçlü, felsefi sorularla yüklü bir eser yaratmayı başarmış. Düşmekle kalkmak arasındaki ince fark üzerine bir roman.”

Sabri Gürses

12 Beğeni

:partying_face:

1 Beğeni
4 Beğeni
9 Beğeni