Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Sonunda ciltli bir şekilde basılmış olması harika. Hiç duyurulduğunu da görmemiştim.

1 Beğeni

Yeni baskıda çevirmen isimlerini göremedim.

@Bernard 2-3 ay önce forumda Epsilon’un basacağını paylaşanlar olmuştu galiba.

1 Beğeni

Bu hangi satış sitesi acaba?

1 Beğeni

Parakende değil toptancı bu. :slight_smile:

https://www.kitakitap.com/

2 Beğeni

İçimden nedense Neal Stephenson - Snow Crash geçiyor ama 90’lardan bir kitap ne kadar klasik sayılır ayrı mesele.

Hyperion’u aldıklarını bilmiyordum. Devamını da basacaklarsa şayet…

Ender’s Game’in altıkırkbeş çevirisi o kadar kötüydü ki, kitaba İngilizce devam etmek zorunda kalmıştım. Ona da hayır demem açıkçası.

3 Beğeni

Hepsi benim de beklediğim kitaplar, hiçbirine hayır demem ancak bu kadar beklenti yaratıp da daha önce bir şekilde çevirisi yapılmış bir kitap ile 100. kitap beklentisi boşa çıkar gibime geliyor.

2 Beğeni
1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar, doğru konuyu bulamadım hemen buraya yazıyorum. Babamla aramız yeni yeni düzeldi ve biraz iyi gidiyoruz şu an. Kendisiyle Fatih Altaylı’nın youtube kanalını izlerken Murat Ağırel dikkatini çekti. Onun kitaplarını almak istiyorum kendisine, kendisi de kendi isteğiyle okumak istediğini belirtti. Bana alır mısın dedi, dedim alırım. Aktifte amazon hariç hiçbir kitap alışveriş platformuna üyeliğim kalmadı ya da ben hatırlamıyorum. Kitapyurdu’ndan almak istiyorum eski alışkanlıklardan dolayı. Kendisi de beni kitap okumaya kitapyurdu alışverişleriyle başlatmıştı. Belki hatırlar bir jest olur diyorum. Kitapyurdu olmazsa bile daha uyguna alabileceğim bir yer var mıdır kendisine? Farketmez, fiyatı gerçi her türlü kitapyurdu daha cazip geliyor.

Platin hesap muhabbeti vardı önceden aktif platin hesabı olan varsa kendisine 2-3 kitap alıp Ordu’ya kargolatmak istiyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Teşekkürler.

1 Beğeni

Buz ve Ateşin Dünyası - Westeros’un ve Taht Oyunları’nın Bilinmeyen Hikayesi (George R. R. Martin) - Fiyat & Satın Al | D&R (dr.com.tr)

696.50 tl d&r da. Daha fazla düşer mi fiyatı acaba ?

1 Beğeni

Çevirmenler aynı görünüyor. Çeviri değişmiş midir, kişisel fikrim değiştiğini pek sanmıyorum.

2 Beğeni

23 Beğeni
13 Beğeni

35 Beğeni

Oo güzel haber, yolu yarılıyoruz :confetti_ball: .

2 Beğeni

Malazan 5 geliyor, hiç demiyorsunuz :slight_smile:

1 Beğeni
5 Beğeni

8 Beğeni

Redbull dan ayrılıyor söylentileri de iyice alevlenmişken tam zamanında gelen bir kitap olmuş :smile: .

3 Beğeni

Alfa yayınları Sadık Hidayet için Bütün Eserler baskısı yapmaya başlamış.

6 Beğeni
9 Beğeni