Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Moderne koysalar iyi kazandırırdı. Ben olsam koyardım yani.

3 Beğeni

Harfa Yayınları yeni kitap:

Abide - Alice Oswald

5 Beğeni

Alfa - Everest Yeniler.

> işte bu son talanı ömrümüzün;
> aşklar, acıya emanet.
> dahası, yok bahası
> satıldı erguvanlar…
>   nedir bu?
>  eskiler söyledilerdi:
> ‘inkırâz-ı bahârân’...
> bilen anlar.

*Talan Şiirleri - Hilmi Yavuz*
13 Beğeni

Benim kitaplığımda 8 tane Ian RANKIN var. Yeni çıkanı inceleyim dedim. Fiyat etiketini 54 TL görünce çok şaşırdım. Ian RANKIN kitaplarının fiziki formunu bilenler bilir. Karton kapak, normal kitap kağıdı ve boyutu standart kitap boyutlarından da daha küçüktür. Bu kitaba nasıl bu kadar yüksek etiket vurmuşlar anlamıyorum.

5 Beğeni

Çoooooooook uzun zamandır beklediğim bir kitaptı. Helikopter baskısı tükendikten sonra uzun zaman boyunca sahafların elinde oyuncak oldu. Benim gibi bekleyenler varsa sevindirici haberi vermiş olayım.

Bu arada D&R kargo bedava kodu bilen bana iletirse çok sevinirim. :grinning:

4 Beğeni

Halen çalışıyorsa 0031DD08 bu kod vardı.

Bu arada dipnot Helikopter baskısına göre çevirmeni değişmiş.

3 Beğeni

Evet Sabahattin Eyüboğlu’nun değişmesi iyi mi olmuş kötü mü bilmiyorum. Okuyup göreceğiz.

3 Beğeni

Bende de Ian Rankin’in (Alfa) tüm kitapları var. Az önce Ian Rankin kitaplığı başlığına yazdım, fiyat gerçekten yüksek olmuş. Ve bu, can sıkıcı bir hâl almaya başladı. Bir de dediğiniz gibi Rankin kitaplarının boyutu zaten küçük.

2 Beğeni
3 Beğeni

Kesinlikle öyle. Bu formda bir kitabın bu etiketle ile piyasa çıkması korkunç. Jo Nesbo fiyatları için Doğan’a kızardım ama Alfa bu sefer Doğan’ı da geçmiş. Öngörüm seneye bu vakitler bu zamanki satın alma performanslarımızı özleyeceğimiz yönünde. Kaldı ki geçen sene ve 2 sene önceki satın alma performansımda zaten ciddi düşüş var.

2 Beğeni

Bir Film Nasıl Okunur’u basmış Alfa :partying_face: :partying_face: :partying_face:

Aşağıdaki arkadaşlara geçmiş olsun dileklermi buradan iletiyorum…

18 Beğeni

“Aşağıdaki arkadaşlar” yazmışsınız ama hepsini tek kişi satıyor yazacaktım önce. Sonra fark ettim ki James Monaco kitabın yazarıymış. :slight_smile:

10 Beğeni

Çok doğru. Geçen yıl daha fazla kitap alıyordum. Bu yıl seçerek alıyorum çünkü bu fiyatlar bana yüksek geliyor. Öyle görünüyor ki seneye daha az kitap alabileceğiz. Nesbo’ların boyutu 13.5x21. Rankin’ler boyut olarak küçük.

4 Beğeni

30 Beğeni

İthaki’den çıkmasına şaşırmakla beraber basılmış olmasına sevindim, okumak istediğim bir kitaptı. :star_struck:

2 Beğeni

23 Nisan’da çıkacakmış.

2 Beğeni

Sonunda belli olmuş hangi kitap olduğu. Doğru tahmin edenleri tebrik ederim :slight_smile:

1 Beğeni

@HamdemitAbi yine nokta atış, tebrikler hocam. :slight_smile:

2 Beğeni

Biz Yılanların Öcü’nü bekliyorduk ama Ninth House çıktı. :joy: Ne yapalım artık o da başka zamana kaldı. :sweat_smile:

6 Beğeni

Beni de yılanlar yanıltı. Kapak yılanlı olunca aklıma bir tek Yılanların Öcü geldi. :slight_smile:

3 Beğeni