Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Bu güzel haberin hatrına ilknokta 23 nisanda %50 indirim yapar artık he @bunn-y ne dersin :d

3 Beğeni

Seriyi bekleyecek olanlara iyi beklemeler, benden pas. 1 Tl’ye görsem gene almam. Zaten hali hazırda kitaplıkta gereğinden fazla bitmemiş seri var. Bir tane daha alıp boşa yer kaplamam kitaplıkta maalesef.

4 Beğeni

Bu mesajı okuyan @SJack “ithaki yüzde 50 indirimi yapacaklarsa kidega’da yapsınlar.” demiştir.

5 Beğeni

Kim bilir ne zaman devamı gelecek daha devamları yazılmamışken. Ancak Leigh Bardugo hayranı olarak çıkar çıkmaz alacağım yazdıysa okurum :joy:. Bu kitabını aşırı merak ediyordum bekleyemem.

2 Beğeni

Ahahaha benim de aklımdan bu geçiyordu,ama sanırım seri kitaplarda iki kitap arası süre uzayınca unutmalar yaşanabiliyor.Ben bunu cam şato serisinde yaşadım ve not alarak okumaya başladım unutmamak için çünkü piyasadaki çoğu yayınevi(hepsi değil tabii ki)serilerin devam kitaplarını çıkartmak için acele etmiyor maalesef.

2 Beğeni

51s90chQkTL.SX340_BO1,204,203,20041t0ORx33fL.SX294_BO1,204,203,200

8 Beğeni

Seri en az beş kitaptan oluşacak ve daha ilk kitabı yazılmış. Yazarın yazma hızı + dilimize çevrilmesini beklemek çok uzun zaman alır muhtemelen.

Belki kitaplar arası konular çok sarkmazsa beklemek gerekmez.

2 Beğeni

Heyecanlandırdı umarım beklentilerimi karşılar. İthaki son sürat çalışmaya devam ediyor. Sanırım bir kaç ay içinde evimiz çok güzel eserlerle dolacak.

2 Beğeni

İthakinin yeni serisini alacaklara şimdiden Allah sabır versin.

4 Beğeni

Okült Kitaplar’ın yenisi paylaşılmamış sanırım. Doğrusu zaten baskısı vardı ama kapağını değiştirmişler.

9 Beğeni

Kitabı okudunuz mu?..

1 Beğeni

Kitabı alamadım ki okuyayım. :slight_smile:

2 Beğeni

Deniz Kurdu Osman Çakmakçı çevirisini Alfa’nın aldığı iyi olmuş. İş kültür çevirisi (ve çevirmeni) hakkında çok fazla eleştiri görmüştüm.

2 Beğeni

Bilge Kültür-Sanat’tan yeni kitap…

5 Beğeni

Ömrümü yedin Ithaki adam. Allahını seviyorsan seri basma sen.

19 Beğeni

Şu Kadim Kanunlar’ı tamamlasınlar diye kendimi kapılarına zincirleyeceğim artık😄 ondan sonra da İthaki’nin serilerine bulaşmam

4 Beğeni

Şuraya basmaları gereken en az 10, yarım bıraktıkları en az 20 seri yazarım. Hala seri basacağım diye uğraşıyorlar. İlk önce yarımları tamamlasınlar bu ne maymun iştahlılıktır, rüzgar nereye eserseciliktir. Oyun oynayıp dalga geçiyorlar resmen.

2 Beğeni

4 Beğeni

650 küsür sayfa tuğla gibi kitap 54 tl olması normal bu ekonomik şartlarda :frowning:

1 Beğeni

Dostum inşaat malzemesi almıyoruz ki, kitap alıyoruz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni