Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Kitapambarı’na ne zaman geliyor kitaplar?

1 Beğeni

Normalde ötüken ile aynı anda satışa açılıyordu ama herhalde tam kapanma nedeniyle son çıkan kitaplar ötüken dışında satışa açılmamış.

2 Beğeni

Şimdilik üç kitap oldu.

1 Beğeni

6 Beğeni

“Az sonra dayak geliyor” konulu bir kapak çalışması olmuş.

Sonraları o çubuk cetvel oldu, şlak diye de bir sesi vardı. Rahmetli hocam Ramazan beyefendi bir gün çocuğun birine tokat atmıştı, çocuğun başı tahtadan sekince bir daha attı, sonra bir daha… Böyle masa tenisi topu gibi geldi gitti çocuğun başı da zor tuttum kendimi gülmemek için. Malum, gülersen cetveli parmak uçlarına yerdin. Ne günler gelmiş geçmiş meğer…

10 Beğeni

O zaman Sherlock Holmes Everest’ten mi yoksa Alfa’dan mı alınır tartışmaları başlasın!

24 Beğeni

Hem ciltli hem karton kapak aynı Lovecraftlar gibi demiş. Bilmediğim için soruyorum Alfa Toplu Lovecraft kitaplarının karton kapak versiyonu da mı vardı?

1 Beğeni

iki cilt olan baskının karton kapak baskısı yok. 7 Kitaplık karton baskıyı diyorlardır. Muhtemelen benzer bir durum Sherlock Holmes için de olacak. Karton kapak baskıları bir araya toplayacaklar.

Everest baskıları ile diğer baskılar içerik olarak aynı değil. O mu bu mu kıyaslamasında notlar, açıklamalar ve orjinal yayıncı editörlük ile everest baskı başka bir şey diğer baskıları başka bir şey.

5 Beğeni

Kesinlikle doğru. Alfa fiyat olarak çok daha uygun olacaktır muhtemelen ama aynı edisyon olmayacak.

3 Beğeni

Alfa’dan çıkacak Sherlock Holmes’ların çevirmeni kim acaba?

Elimde daha açmadığım Cem Yayınları Sherlock Holmes’lar var, süresi dolmadan iadeye mi göndersem ne, kutulu dendi kutusuz geldi bir de. :grimacing:

1 Beğeni

İyi bari cem yayınlarindan almayı düşünüyordum önümüzdeki ay, iyi denk geldi.

1 Beğeni

Arsen Lupen baskıları bir bir geliyor. Bende Güncel’in 7 kitap ve Penguen’in 8 kitap takımları var. Yeni baskılar hakkında bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Martı Yayınları önümüzdeki aylarda çıkacak kitaplarını paylaşmış. Rule of Wolves ışıldıyor benim için :joy:. Sonunda Harry Potter evreni için yeni herhangi bir şeyin çıkması da sevindiriyor ama nasıl bir şey çıkacak acaba :thinking:. Umarım YKY için de bir rekabet ortamı yaratır bu durum.

13 Beğeni

Rule of wolves çok iyi olmuş. Tam da seriye hızlı bir giriş yapmışken iyi haber oldu bu​:blush::blush:

2 Beğeni

Ben de Yara İzi Kralı’nı okumak için bekliyordum ikinci kitabın çıkmasını artık ufaktan başlarım :star_struck:.

2 Beğeni

Roxane Gay harika bir yazar. Zor Kadınlar onun öykü kitabı. Çıkar çıkmaz alacağım.

2 Beğeni

Domingo yayınları geceyarısı kütüphanesi’nin kapağını paylaşmış.

19 Beğeni

Amazon UK dilek listeme eklemiş yakında almayı planlıyordum. Türkçe okurum artık sevindim.

2 Beğeni

5 Beğeni

Sonunda be. İlk günden beri soruyordum.

3 Beğeni