Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Steven Erikson’un bilimkurgu romanı çıkmış.

yakinlasmalar-on-kapak-1620593541

29 Beğeni

5 Beğeni

Duyuru mu satışı da başladı mı, bilginiz var mı acaba?

1 Beğeni

Şimdilik Ayrıntının kendi sitesinde var sanırım.

2 Beğeni

Ayrıntı doğru düzgün bir indirime girse.

1 Beğeni

Teşekkürler, sipariş vereyim hemen. :slight_smile:

2 Beğeni

Maalesef kendi sitesinde %25 indirim. Kitabın fiyatı da çok yüksek. 60 TL etiket. :unamused:

2 Beğeni

Pegasus V.E.Schwab’ın Vahşi kitabının ikincisini ne zaman basacak bir bilgi var mı? Yazarın diğer üçlemesinin de 2 kitabı basılmış son kitap ne zaman çıkar acaba? (Sihrin en koyu tonu)

4 Beğeni

Bu konu hakkında en doğru bilgiyi verebilecek kişi @Everfever deyip, topu kendisine atalım :slight_smile:

3 Beğeni

Daha önce İngilizce okuduğunuzu varsayarak çeviri karşılaştırması bekliyorum.

1 Beğeni

Maalesef okumadım. Orijinalini almayı düşünüyordum diğer 3’lemesi ile birlikte, ben alana kadar Türkçesi çıktı. :slight_smile:

Pek övülen bir kitabı değil ama Erikson’ın. Hatta Malazan sonrası okuyanlar için ufak çaplı bir hayal kırıklığı bile oluyormuş (beklentiler arşa çıktığı için).

3 Beğeni

Etiket fiyatı: 55 TL

25 Beğeni

Kurt Vonnegut kapakları şakaysa hoş değil :confused: Şaka olmalı değil mi? Şakadır yani. Şakadır şaka. :pleading_face:

16 Beğeni

Can yayınlarındaki diğer Vonnegut kitaplarına kıyasla yazarın soyadının tam yazılması dışında gözüme pek hoş görünmedi bu yeni kitaplar /:

3 Beğeni

Altın Çağ çizgi roman kapakları gibi olmuş.

images (1) images images (3)

https://www.google.com/search?q=golden+age+comic+covers&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjWzPbD2tDwAhWPnqQKHR98Dw4Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1536&bih=722

14 Beğeni

Tek ben mi sevdim acaba :crazy_face:. Basılı hallerini görmeyi çok merak ediyorum.

16 Beğeni

Oldukça farklı bir tasarım olmuş, sevdim mi yoksa garipsedim mi emin olamıyorum :no_mouth:

5 Beğeni

Ben de sevdim. Eski afişlere benzemiş. “Orduya katılın” gibi olanlara.

5 Beğeni

Kurt Vonnegut kapakları çok hoş olmuş. Böyle renkli kapakları çok sevmem ama retro çizgiroman havasını beğendim. Çok daha güzel olabilir miydi, olurdu ama eski kapaklardan daha güzel olduğu ortada.

6 Beğeni

Vonnegut kitaplarının kapakları propoganda çizgi romanlarının kapaklarını anımsatıyor, değişik olmuş ama etiket fiyatları ciddi pahalıymış. Can kolay kolay %50’de görmüyor.

2 Beğeni