Yeni Kitap Haberleri

Sarah J. Maas benim için çok büyük hayal kırıklığı olmuştu maalesef. Dünyanın en iyi suikastçısını okuyayım dedim, kendimi Twilight gibi bir aşk üçgeni içinde buldum. Bu arada Throne of Glass serisinden bahsediyorum. Sanırım 3. kitaba kadar sabredebildim.

3 Beğeni

8 Beğeni

Koridor’un böylesine güzel baskı, cilt ve çeviri ile bu fiyata nasıl sattığını hâlâ çözemedim. Diğer yayınevleri bizi mi silkeliyor acaba?

8 Beğeni

Kidega Tepedelenli Ali Paşa’nın açıklamasını hatalı girmiş :slight_smile: Ayrıca Kırmızı Kedi Klasiklerinin şu kapaklarına bayılıyorum.

1 Beğeni

Kitap sitelerini geziyordum ve bu kitaba rastladım. Yeni çıkmış olarak gözüküyordu. Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. Bilginiz olsun diye paylaşayım dedim :slight_smile:

5 Beğeni

Evet bu kitap çıkalı 2 hafta filan oldu. Serinin 43. kitabı. Bu hafta 44. kitabı çıktı. Seriyi aşağıdan takip edebilirsin.

İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

3 Beğeni

Yeni ibaresini görünce burada da denk gelmedim paylaşayım dedim. Geç kalmışım biraz. :joy: Yukarıda Alexandre Dumas’ın Kırmızıkedi Yayınlarından çıkan bir kitabını gördüm. Yazarı İş Kültürden takip ettiğim için İş Kültürün basma ihtimali var mı, yoksa buradan mı alsam kararsız kaldım. Bu konuda bir bilginiz var mıdır? :sweat_smile:

1 Beğeni

İş kültür bu konuda tam bir muamma. Yüksek ihtimal çıkar ancak 1 gün sonrada 1 ay sonrada yada 10 yıl sonrada çıkabilir.

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: Sonraki alışverişime kadar vakitleri var :smile: En olmadı Kırmızıkedi’den alırım.

1 Beğeni

Dustin Hoffman’ın ödüllü filmi değil mi bu?

İğreniyorum ya artık. Bu politikayı benimseyenler dışarıdan kendilerini izleseler onlar da iğrenirdi. Yazık.

Ağustos 2019 da D’artagnan devam kitaplarını sormuş, böyle bir cevap almıştım.

2 Beğeni

Merak eden varsa.

12 Beğeni

Bu kaç kitaplık bir seri olacak bilen var mı?

3kitap olucak her kitapta farklı bir topluluğun hikayesi anlatılıcak.

1 Beğeni

İkisi çıktı, 3. de çıkacak. İlk kitap tek başına okunabilir.

5 Beğeni

Daniel Greene’nin Youtube videolarında sık sık gördüğüm bir kitaptı, bekleyelim bakalım :sweat_smile:

1 Beğeni

30 Aralık 2021 muhtemelen :grin:

6 Beğeni

Puanları aşırı yüksek. Güzel haber bu. Az kitaplı serileri seviyorum. Yarım malma ihtimali olmuyor hem. Sevindim valla.

1 Beğeni

Konusu yok, yani konusu çok klişe. Böyle çok derinlikli bir kitap beklemeyin. Güzel eğlenceli kitaptır ama hayatınızda yer etmez. İkinci kitap da ilkinin benzeri.

Bu kitabın güzel yanı düşmeyen enerjisi, yüksek aksiyon ve oyunlardan fırlamış gibi çıkan canavarlar. Daha önce yazdım sanki ama yine yazayım, Heroes of Might and Magic oyunu oynayan varsa, bu kitabı o oyunun kitap versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

@Ozgur bu kitaplar standalone gibi, seri şeklinde değil. İkinci kitap ilkinin bittiği yerden başlıyor, tek tük referans var ama iki de kendi içinde bitiyor. Üçleme gibi düşünmeyin.

Edit: Şu da 3. kitapla ilgili Reddit başlığı:

3 Beğeni