Yeni Kitap Haberleri

Türk Masalları Alfa klasik dahilinde imiş bu arada.

8 Beğeni

Mesaj alınmıştır. @Strenergy kardeş.

Bu arada çevirmenin vefat etmesine üzüldüm. 20 Ağustos’ta vefat etmiş.

3 Beğeni

Bende çok üzüldüm. Alfa klasiklerini 30-40 kitap eksikle de olsa açalım sonrasında tek tek öğrenir güncelleriz. Konu sonrasında bende bir süre sessizliğe bürünebilirim belki. :slight_smile:

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin çevirmen konusunu bilmiyordum :disappointed_relieved: Artık ciltli Kral Lear ve Tolstoy bekleyelim :slightly_smiling_face: Üç Silahşörler konusunda son kitap çıkacak dendi ama sonra bir gelişme olmadı sanırım oda biraz ertelendi Türk Masalları nasıl acaba incelemek lazım

1 Beğeni

Alfa’nın ciltli baskıları gayet yerinde oluyor. Sanırım @alper de ciltli Tolstoy bekliyor. Üç Silahşörler ile ilgili durumu sorarım bir değişiklik varsa buraya yazarım mutlaka.

Bildirim atarım. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ren Kitap Klasikler Dizisi

1 Beğeni

Evet.
Ciltli Türk Masalları bekliyordum, çıktı. Ciltli Tolstoy, Ciltli Kral Lear bekliyorum.

3 Beğeni

Tolstoy göründü ama satışa açılmadı. Bende bekliyorum. Kral Lear sürpriz oldu haberim yoktu.

1 Beğeni

2 Beğeni

Sen kaçırmışsın ama bizden kaçmamış. :slight_smile:

1 Beğeni

17 Beğeni

Rusya’nın Atatürk’ü dense yeridir. Biz her ne kadar tarihimizde Deli olarak adlandırsakta Rusya’yı büyük bir devlet haline getiren liderdir. Merak ettiğim bir kişiydi bu kitabı ekledim listeme.

5 Beğeni

Tatil dönüşünden sonra hemen sipariş verip almayı düşünüyorum. Bu aralar “Romanovlar” adlı kitabı okuyorum; ardından bu kitabı okuyarak Rus tarihini iyice pekiştirmeyi planlıyorum.

13 Beğeni

Stefan Zweig Toplu Öyküler serisi, Kitapyurdu’nda hâlâ satışa açılmamış. Kaç gündür bakıyorum.

6 Beğeni

@Strenergy bunları paylaşmış mıydın bilmiyorum ama görünce paylaşayım dedim :slight_smile:

Kıyamete Koşanlar Kulübü %40 indirimli Adrian J. Walker

Ek: Paylaşmışsın dikkat etmemişim :slight_smile:

5 Beğeni
2 Beğeni

https://www.babil.com/bir-astronottan-hayat-dersleri-kitabi-chris-hadfield

4 Beğeni

Biraz daha destekçi olsa bu ardakadaş 75 sayılık eseri çevirir valla:)

8 Beğeni