Yeni Kitap Haberleri

7 Beğeni
14 Beğeni

Aylar oldu YKY’den hala ses soluk yok…Hani yeni kitap değil ekstra birşey yok metinler zaten hazır ama inatla gelişme yok :pensive:

8 Beğeni
11 Beğeni

Bu konuda çok kızdım ben yky’ ye!! Gerçekten daha geçen sene aralıkta çıkacak ocakta çıkacak diye diye temmuz geliyor yani pes doğrusu. Büyük pahalı yapım filmler, oyunlar bu kadar ertelenmiyor…

1 Beğeni

İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi 32 göründü. :thinking: :thinking: :thinking:

9 Beğeni

Lovecraft geliyor, demedi demeyin.

3 Beğeni

Eldeki Gözler
1845 Edward T. Copyright

7 Beğeni

Laputa yeni kitap. Kısıtlı imkanlarla gayet hoş işlere imza atıyorlar.

28 Beğeni

Ben umudu kestim artık,2021’de çıkar sanırım…Bu kadar ertelemeye ne gerek vardı?

Anlamış değilim cidden. Ya birde mantıklı bir açıklama sunsalar bari…

Alfa yenileri

Sharon Shinn kitapları Twelve Houses adlı serinin kitapları. Seri 5 kitap (ara kitaplar hariç) 4 kitap için bandrol alınmış. Alfa aştı artık seri bitirme konusunda.

https://www.goodreads.com/series/40375-twelve-houses

21 Beğeni

Şimdi baktım birinci kitabı da basılmış, bunlarla seri tamamlanıyor. Artemis’ten çıkıyor kitaplar.

Goodreads’den baktığımda seri 15 kitap olarak görünüyor ama sadece ilk 5 kitap İngilizceye çevrilmiş. Alfa’da sadece bu 5 kitabı mı basacak? @Strenergy yayıneviyle konuştuğunuzda bunu da sorar mısınız?

2 Beğeni

Muhtemelen bu 5 kitap basılacak.

1 Beğeni
2 Beğeni

Fantastik,bilimkurgu,korku türünde eserler basan bu yayınevini radarıma aldım.Destek olmak için bile tüm çıkmış eserlerini satın alacağım :+1:

Alfa son bir yılda hareketli bir ivme yakaladı güzel eserlerle serilerle (Lem,K.Dick,) gerçekten iyi işlere imza atıyorlar, Twelve Houses serisini de heyecanla bekliyorum :hugs:

7 Beğeni

Hemen bitti sanırım bu kitap (karahindiba şarabı) , çok ilginç, hiçbir yerde kalmamış…

1 Beğeni

Alfa yenileri

18 Beğeni

Haberim yoktu siz söyleyince fark ettim. Arada bi dönüp arkaya baksalar keşke hangisinin baskısı bitti diye. Yolun sonundaki okyanus içinde 2. Bandrol alındı daha basılmadı