Yeni Kitap Haberleri

Alfa Yayınları’nın kendi sitesinde satışa çıktılar.

9786051719207

9786051719245

6 Beğeni

Bu kitabın çevirisi her ne kadar eski çevirmen görünse de oldukça uzun süren ve yoğun bir editör çalışmasından geçti. En iyi şekilde sunulması için uğraştık ve hak ettiği özeni gösterdik, hiç şüpheniz olmasın. :slight_smile: Güzel ve nazik sözlerin için de ayrıca çok teşekkür ederim. :blush:

6 Beğeni

Haklarını aldığımız baskı ile amazon’daki baskı farklı edisyonlar olabilir, o yüzden giriş kısmı için bir şey söyleyemeyeceğim (biz çeviri kopyası olarak gelen edisyonda herhangi bir bölümü atlamadık ya da çıkarmadık) ve evet, sözlük kısmı yer alıyor.

2 Beğeni

Fırtınakıran ben bu olay sırasında fuarda stantta mahsur kaldım. Sırf imza alamadılar diye istanbul’u kuşatır gibi stantı kuşatmışlardı. :grin::grin:

4 Beğeni

Aynı kapakla çıkacak herhalde…

5 Beğeni

Kapak güzel bence çıksın.

3 Beğeni

Koyu renkli diğer kitaplarının yanında ayrık otu gibi duracak. Umarım renk seçimi bu olmaz.

2 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: Ne güldüm ya ama orjinale sadık kalırlar gibi.

images%20(6)

3 Beğeni

Can Yayınları yeni bir diziye başlamış.

7 Beğeni

Can Yayınları kapak tasarımı konusunda son 2 yılda çıtayı uzaya çıkarttı.
Keşke Stephen King basma gibi bir yayın politikaları olsa.

2 Beğeni

Utku Lomlu ile çalışmaya başladıklarından beri çıta çok yükseklerde. Kendisi, sahibi olduğu Lom Creative ile şimdi Avrupa ve Amerika Edebiyatı eserlerine de (orijinal yayıncılarına) kapak tasarlamaya başlamış. Gurur duydum :slight_smile:

9 Beğeni

Kesinlikle :slight_smile: Utku Lomlu demişken yakın zamanda kendisinin Salt Galata’da kitap kapağı tasarımı atölyesi var.
İstanbulda olsam kaçırılmayacak bir etkinlik. İlgilenenler instagramdan lomlu creative hesabını takibe alabilirler.

2 Beğeni
12 Beğeni

Bülent Ayyıldız’ın kitabının tanıtım metninde Kayıp Rıhtım Okur Anketleri’ne yer verilmiş olması çok mutlu etti beni. Umarım daha fazla yayınevi değerini bilir bunun.

4 Beğeni

Umarım daha fazla dikkate alınır sizin de dediğiniz gibi. :slight_smile:

1 Beğeni

3 Beğeni

Serinin bitmesine kaldı 7 kitap.

4 Beğeni

12 Beğeni

Yeni Kitap. Bütün Öyküler bugün yarın sitelere düşer.

20

9 Beğeni

Dikenlikler İmparatoru’nda çevirmen değişmiş. Hayırlısı bakalım. :sweat_smile:

3 Beğeni