Yeni Kitap Haberleri

(Hüseyin gök) #2153

Kusura bakmayın üslubum cidden biraz agır bide tam net anlatmadığım için derdimi bazen tartışmaya neden oluyor :slight_smile:

(Aslı Dağlı) #2154

Tam olarak meramim buydu. Anlayisiniz icin cok tesekkur ederim:)

Kitap değil de yazar… (Selkoray’dan alındı)

Bu sene Malerman yılı gibi bir şey oluyor desenize .

(Aslı Dağlı) #2157

Oyle. Cevirmemi bekleyen daha iki kitabi vardi oysa. Simdi uc oldu. Onlarin da cevirilerine giristigimde buyuk zevkle buraya gelip paylasacagim:)

(Ozancan Demirışık) #2158

Senin çevirdiğinden hızlı yazıyor diye espri yapıyorduk, daha doğrusu ben espri yaptığımızı sanıyordum ama gerçekmiş :slight_smile:

(Aslı Dağlı) #2159

Hhahaha ya o gunden beri herkese o dedigini alintiliyorum. Hayaldi, gercek oldu! Aksjakak.

Yetisemiyorum!

(Hüseyin gök) #2160

2015’de Türkiye’ye gelmiş, İthaki ofisinde şarkı söylemiş.

(Erdal) #2162

Kafes’te film kitabın da üzerine çıkmıştı. Özellikle nehirde geçen kısımlar. Bu da öyle olur umarım. Çöllere
vururuz kendimizi :smirk:

(Umut Özak) #2163

Çok zevk aldım ya, keşke orada olsaydım. Müzik yeteneği olan veya meyilli olan insanlar çok şanslı gerçekten, ufak bir parça ne kadar da güzel hisler yaratabiliyor.

(M. Ihsan Tatari) #2164

Asıl onun yazdığı hızda çevirdiğin gün ihya olacaksın Aslı :slight_smile: Hedefi yüksek tut.

Malerman müzisyen, biz (daha doğrusu ben) yazar olarak tanıdım ama bir grupla birlikte müzik de yapıyor.

(Aslı Dağlı) #2166

Shameless’in muziklerini yapan High Strung grubunun gitaristi ve vokali:)

Sanırım Lovecraft kitaplığı gibi olacak bu da. :thinking:

İnternet üzerinden alabiliyor muyuz bilginiz var mı?

İzmir’e de gelsin :S

(Hüseyin gök) #2170

Flaneur’a instagramdan mesaj atın havale ile alırsınız fiyatı 200tl bu arada.

Fiyatı belli olmuş mu?

Edit: Bir de Blazing Combat var. Hepsi üst üste geldi bu ay. Kalırsa Blazing’i sonra alacağım, kalmazsa karton kapaklısını alırım. Öncelik From Hell’in.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2172