Yeni Kitap Haberleri

Hhahaha ya o gunden beri herkese o dedigini alintiliyorum. Hayaldi, gercek oldu! Aksjakak.

Yetisemiyorum!

4 Beğeni

2 Beğeni

2015’de Türkiye’ye gelmiş, İthaki ofisinde şarkı söylemiş.

3 Beğeni

Kafes’te film kitabın da üzerine çıkmıştı. Özellikle nehirde geçen kısımlar. Bu da öyle olur umarım. Çöllere
vururuz kendimizi :smirk:

2 Beğeni

Çok zevk aldım ya, keşke orada olsaydım. Müzik yeteneği olan veya meyilli olan insanlar çok şanslı gerçekten, ufak bir parça ne kadar da güzel hisler yaratabiliyor.

3 Beğeni

Asıl onun yazdığı hızda çevirdiğin gün ihya olacaksın Aslı :slight_smile: Hedefi yüksek tut.

5 Beğeni

Malerman müzisyen, biz (daha doğrusu ben) yazar olarak tanıdım ama bir grupla birlikte müzik de yapıyor.

2 Beğeni

Shameless’in muziklerini yapan High Strung grubunun gitaristi ve vokali:)

2 Beğeni

Sanırım Lovecraft kitaplığı gibi olacak bu da. :thinking:

1 Beğeni

İnternet üzerinden alabiliyor muyuz bilginiz var mı?

İzmir’e de gelsin :S

1 Beğeni

Flaneur’a instagramdan mesaj atın havale ile alırsınız fiyatı 200tl bu arada.

Fiyatı belli olmuş mu?

Edit: Bir de Blazing Combat var. Hepsi üst üste geldi bu ay. Kalırsa Blazing’i sonra alacağım, kalmazsa karton kapaklısını alırım. Öncelik From Hell’in.

10 Beğeni

From hell 200tl blazing’i sormadım ama blazing
o kadar pahalı olmaz.

Telefon açtım kendilerine dedim ki " @erdo sizi İzmir’e bekliyor" dedi ki “ooooo İstanbul’u iptal edip İzmir’e gidiyorum hemen”

Mission completed hocam, teşekkür edip beni utandırmayın lütfen. Bol rıhtımlı günler dilerim :grin::grin:

3 Beğeni

:thinking:

4 Beğeni

Font seçiminden çok rahatsız oldum. Yakın zamanda iletişim yayınlarından almayı planlıyordum. Fikrim değişmedi.

Olumsuz yorum yapmak hiç hoşuma gitmez, genelde de böyle yorumlarımı kendime saklarım. Bu sefer saklamamın sebebi kitaplığımda bulunmasını istediğim bir yazarın adına yakışacak baskılara sahip olma fırsatını bir kere daha kaçırmış olduğunu düşünmem.

İletişim yayınlarının kapaklarını da beğenmiyorum fakat çeviri olarak övülüyor.

Umarım bu kapakları sevenler de çıkar.

1 Beğeni

Umarım. Zaten bir çoğumuz Alfa’yı da bekliyoruz bu konuda. Herhangi bir şekilde fiziksel olarak incelenmeden alınacak bir yazar değil. En özenli çalışmayı kim yapıyor bakmak lazım. Yalnızca alternatif olarak ekledim, yoksa bende şüpheliyim basım, çeviri vb. kısımlardan. :slight_smile:

1 Beğeni

Daha çok, ucuz korku romanı kapağına benzemiş. Poe’ya yakışan bir kapak değil, zaten yayınevi de ayrı bir muamma.

Şu anda alabileceğin en iyi çeviri İletişim’e(Hasan Fehmi Nemli çevirisi) ait. Alfa büyük ihtimal, Poe eserleri basmak için Hasan Fehmi Nemli’nin İletişim’deki çevirisinin telifinin bitmesini bekliyor.

3 Beğeni