Yeni Kitap Haberleri

3 Beğeni

Hallederiz o işi. Bu hafta combo yaptım. Bu konuyu da haftaya açarım. Bir kaç yazar biriktirdim yine. :wink::wink:

4 Beğeni

İdefix veya d&r’yede bir kaç güne gelirmi?

1 Beğeni

Ne desem yalan olur. Genelde her ikisi de çizgi romanları diğer sitelere göre geç ekliyor. Zaten şuan Kitapyurdu’nda var.

Platin ile 56tl’ye geliyor da maksat idefix veya d&r’den 25-30tl daha ucuza almak.From hell ciltsiz hali bile çöp yakıyor.Bazing ciltli satışta açılmış sınırlı sayı değilmiydi bu?

Tavsiyem, Kitapyurdu Bkm Express kampanyasından faydalan. Kitapyurdu’daki Flaneur indirimi diğerlerine göre daha fazla+Platin indirimi+%20 Bkm Express’le birlikte en ucuz bu şekilde alabilirsin.

3 Beğeni

Blazing Combat sadece ciltli basıldı ve 777 adet. Flaneur bir bastığını 2.defa basmıyor. Yani ben öyle biliyorum.

2 Beğeni

Alfa’dan yeni çıkanlar;

resim

resim

resim

resim

resim

resim

5 Beğeni

Ayrıntılı cevap için teşekkürler. Kitabı listeme ekledim.

1 Beğeni

Reinhard Kleist’in tüm çizgi romanları basılacak anlaşılan. Geçenlerde “Havana’yı da basan çıkar mı acaba?” diyordum. Sürpriz oldu bu.

3 Beğeni

Çoğu kitabı ayrı ayrı yayınevlerinden çıkmış zaten.

Bir tek cash’ın baksısı yok onuda tekrar çıkarsalar çok güzel olur.

1 Beğeni

Flaneur maalesef 2.baskı yapmıyor. Sadece Cash için geçerli değil.

Instagram’da Arkabahçecomics canlı yayınla From hell ve Blazing Combat’ı tanıttı merak eden varsa çok iyi bir video olmuş.

5 Beğeni

Tuğla gibiymiş :joy: Ciltli almak şart oldu.

200tl olmasa bende ciltli alacaktım,baktım okuduğumu satıyorum alım ince kapak dedim:)
Diğer çekincemde Habibi gibi yavan bir hikayesi ya olursa dedim.

Habibi’yi beğenmedin mi Hüseyin? Sanki beğenmiştin diye hatırlıyorum mesajını.

From Hell Alan Moore’un yıllardır okumayı planladığım eseri. Bir an önce atamam yapılsa da maaş alsam ve çizgi romanlarıma kavuşsam diye bekliyorum valla.

1 Beğeni

Beğenmedim demedim sadece hikayesi yavan(tatmin edici olmayan) olmuş:) onun için iyikine ciltli almadım dedim.From hell’e Alan moore eli deymiş kötü olması biraz zor ama ne bilim 200tlde bana pek uygun bir fiyat gelmedi.Bu arada ayıptır sorması meslek neydi hocam?Umarım atamanız olur bu devirde iş bulmak çok zor valla.

1 Beğeni

İnşaat mühendisiyim. Yds isteyen bir alıma denk gelince şansım yaver gitti ve kazandım bir yeri. Soruşturma falan bekliyorum öyle.

200 lira ben de vermem. Normal baskısı yeterli bana.

3 Beğeni

From hell için acele etmeyeceğim. Sağlam bi indirime girer belki.