Yeni Kitap Haberleri

Bandrol avcılarının gözünden kaçmış kusura bakmayın. :frowning: Satışa açıldığında telafi ederiz diyelim.

3 Beğeni

Yıllardır yakınıyordum bu kitap neden dilimize çevrilmedi diye.

Hatta ekleyelim.

6 Beğeni

Bende hemen yapıştarayım kitabı o zaman. @Strenergy

Edit: Yine geç kaldım. :joy::joy::joy:

7 Beğeni

:grin::grin: (20 karakter)

3 Beğeni

Utanarak söylüyorum ki Pegasus’u Penguen diye okudum o sebepten sordum.

2 Beğeni

Evet öyle ama bir devamı çıkamamdı. Bu seri aslında tam benim kafamada. Tarih ve Ejderha bir arada daha ne isterim.

2 Beğeni

6 Beğeni

14 Beğeni

Katilbot Günlükleri - 1 dikkatimi çekti hemen. Yeni bir seri daha :slight_smile:

6 Beğeni

İthaki vites büyüttü belli ki.

5 Beğeni

13 posts were merged into an existing topic: Çeviri kitaplar sorunsalı

İsim sadece bana mı garip geldi? Tüm Sistem Çöktü daha iyi geliyor sanki kulağa, ama eminim ki üstünde düşünülmüştür zaten.

1 Beğeni

:sob::sob::sob: Nerde lennn bizim beren ve luthien,fall of gondolin.Adamlar tam gaz yeni kitaplar çıkarmaya devam ediyor.

5 Beğeni

Bu kitap değil, takvim sanırım… Ya da yıllık gibi bir şey…

1 Beğeni

Aynen takvim miş😑Ama kaliteli bir görsel şölen sunuyor galiba.

3 Beğeni

Jaguar Kitap güzel eserlere devam ediyor.

İnstagramdan kitabın kapağı ile ilgili bir soru sormuştum, neden soluk diye. Kitabın içerisinde geçen önemli bir yere gönderme yaptıklarından bahsettiler. Eski bir Japon noren perdesi kullanmışlar.

12 Beğeni

14 Beğeni

7 posts were merged into an existing topic: Josh Malerman’dan Yeni Bir Gerilim Romanı: Carol Gömülmeden

Serhat hocam bir Çuniçiro (Junichiro ) Tanizaki Okuma rehberi oluşturman lazım :smiley: bence. Daha önce Can Yayınlarından çıkmış kitapları var yanlış değilse 4 kitapta Jaguar Yayınlarından var. Saygılar.

1 Beğeni