Yeni Kitap Haberleri

Ciltli versiyonu nette satılmayacak,belki edessa alır ama 200tlden fazlaya satar,ciltsiz hali ise kitapyurdunda en uyguna alabilirsin.Platin hesabın varsa bkm indirimi ile birlikte 50tl altında alırsın yada cepte teb kanpanyası ile’de uyguna alırsın.%30’dan fazlada flaneur indirimi hiç bir sitede bekleme bence ben 4-5 ay kontrol ettim %15-25 arası indirimde hep.

1 Beğeni

Edessa’ya dün mail attım, ciltli olanı satmayacaklarmış.

2 Beğeni

9786056743665

Baobab yayınları’nın yeni çizgi romanı.

2 Beğeni

:boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom:

8 Beğeni

:joy::joy: Yok yakında çıkacak eger hellboy krampusnacht okumuş isen onun gibi fasikül şeklinde kısa bir çizgi roman buda sevinçim kursağımda kaldı :frowning:

Filmi vizyona girmeye yakın çıkar.

2 Beğeni

Aynen fazla bekletmezler.2016-17-18 kış özel sayısına ait ayrı 3 kitapmış.Hepsinin birden çıkması iyi oldu.

1 Beğeni

Sadece 2018’i 3 farklı kapak ile bastılar sandım. Diğer kış hikayelerini basmaları iyi olmuş.

1 Beğeni

Arkadaşlar normalde böyle şeyleri pek sormam ama tam da parasız zamanıma denk geldi ve birini tercih etmek zorundayım.Ayrıca yukarıda ciltli versiyonu 200 tl diye yorum gördüm ama kafam karıştı hangi kitap o? Sizce hangisini almak mantıklı? Sadece birini tercih edebilirim :frowning:

Veyahut ikisini de biraz yük altına girip alsam mı? Yani buna gerçekten değecek başyapıt niteliğinde baskılar mı?

1 Beğeni

From hell 200tl olan (ciltli özel baskı) Blazing Combat’da ciltli özel baskı.Eğer birini alacaksan Blazing Combat derim çünkü onun baskısı sınırlı ve ince kapak olmayaçak ileride From hell’ide alırsın ama herkes From Hell kitabını bekliyordu.Kitapyurdun’da senin yerinden olsam yeni hesap açarım Bkm 15 tl indirimini kullanmış isen ikisinin tanesi 53tl ye gelir öyle.

1 Beğeni

Hüseyin From Hell normal baskısı tükenmez demi? Birkaç ay sonra anca alabileceğim ama bizi zora sokacaksa şimdi bir çaresine bakıp alayım. :sweat_smile:

Kullanmadım lakin demin alayım dedim bkm indirimi vermedi herhalde kampanya dolmuş 8.000 kişi diyordu

Blazing Combat ciltli onu gördüm lakin Hell ciltli mi emin değilim resimlerde tam anlaşılmıyor.

@galeme tükenmez ciltsiz zaten o,stoğu fazladır onun 1 yıl sonra bile tükenmez :)Tükenirse bendekini hediye ederim. @Who_Sametto Blazing Combat Ciltli satışta Kitapyurdu ve diğer sitelerde From Hell ciltli ise sadece Flaneur kitapevinde satışta onun sadece ciltsiz hali nette satışta oda bu

sepetinde o zaten.

3 Beğeni

Hadi bakalim 3 yıldır bekliyorum en sonunda kavuşabildik. The League of Extraordinary Gentlemen baskisinida görürse bu gözler mutluluktan öleceğim.

3 Beğeni

Güzel bir çizgi romana benziyor Alan Moore eli deymiş :slight_smile: Keşke çıkarsalar ama bu zamanlarda olanı bile aylarca yayınevleri erteliyor maalesef.

2 Beğeni

Bozkurtlar Özel Baskı 230 tl verdim ama onu 3 yıl beklemiştim bu baskıya 200 tl verirsem kalbime iner :crazy_face: Acaba bu normal baskı nasıl?

3 Beğeni

BATMAN DAMNED GELİYOR :boom::boom::boom::boom::boom:

3 Beğeni

Yok bu ince baskı sadece BLAZİNG COMBAT SERT KAPAK.