Yeni Kitap Haberleri

Şunun buralarda adı geçti mi?

:kudur:

1 Beğeni

1- 1.5 ay önce bu kapak forumda paylaşıldı, eski baskılarını bu kapaklarla yeniliyorlar galiba ama aslında biz forum ahalisi olarak tek kitap ciltli bir versiyon beklentisi içerisindeyiz. Tolstoy baskıları sonrası bir çalışma yapılacağı beklentisi oluşmuştu ama…

Bekliyoruz bakalım…

8 Beğeni

Kendimi keseceğim artık çıkacaksa çıksın, ne çok uzattı Alfa bu konuyu ya.

1 Beğeni

HAY’dan Suç ve Ceza, Bir İdam Mahkumunun Son Günü kitapları için ciltli baskı bekleyenler varsa, Bandrol alınmış…

6 Beğeni

Youtube’daki Video Eğitim kanalındaki Haluk Tatar’ın yazdığı kitabı. Hem kanaldaki içeriklerden ve başka içeriklerden derlenmiş olan bir kitap. Mart sonuna kadar D&R’den alınan kitapla için Udemy’den eğitim gibi çeşitli hediyeler vereceğini belirtti kanalında. 2 gün kaldı ama olsun.

Suç ve ceza yakın zamanda basılmadı mı? Ben mi yanlış hatırlıyorum :sweat:

Evet, doğru hatırlıyorsun. 21. baskı Ocak 2019, 22 baskı için bandrol almışlar…

21baski

5 Beğeni

Suç ve ceza çok satıyor anlaşılan.
Genel olarak insanların kitaplara karşı ilgisinin arttığını gözlemlemeye başlamıştım beni destekliyor sanırım bu durum :slight_smile:

4 Beğeni

Suç ve Ceza’yı okuduğum ilk zamanı hatırlıyorum. Odamda oturup kitabı okurken içeriden gelmem için seslendiklerinde koridorda elimde kitabı okuyarak gidiyordum.

9 Beğeni

Norgunk ne güzel bi yayınevi ya.

4 Beğeni

Paul Cleave yeni kitap Delilik Günlüğü.

2 Beğeni

Alan Moore, Kevin O’Neill

15 Beğeni

Allah dualarimi duydu😄 @Husey

6 Beğeni

Ben de tam -az evvel- Yakup Abi nerede, sesi çıkmıyor. Bizi terk mi etti, demiştim. Çok şükür ortaya çıktın. :sweat_smile:

2 Beğeni

Bu eserin filmi var mıydı? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

1 Beğeni

Evet vardı. Avengers gibi takım olmuşlardı :slight_smile:

2 Beğeni

Bu hafta biraz yoğun geçti, fazla giremedim Agape abla, sınavım var yarım yamalakta olsa ders calışaya çalistim. Bir ara ortamlara dalip, şişelerin dibine vurup sokaklarda volta atalim😄

1 Beğeni

ŞE7T4N, Joe Hill geliyor.

17 Beğeni

:slight_smile: aynen 1 hafta ancak geçti kitap çıktı.

Burda cilt 1 eksiksiz baskı diyor.6 sayımı çıkacak acaba? 2 ciltmiş.Umarım seriye ait diğer ciltlerde çıkar

5 Beğeni

3 Beğeni