Yeni Kitap Haberleri

Bu kitap pern serisinden bağımsız bir kitap mı?

Kitabın isminin sizin çevirdiğiniz şekilde yayımlanması gerekmez miydi? Ayrıca bir değişiklik yapıldı ise kitabın duyurusu yapılmadan öğrenmeniz daha doğru olmaz mıydı?

Baktım ama bu kitapla ilgili bilgi bulamadım.

1 Beğeni

YKY zaman araliklari biraz problemli, çok bekleriz gibime geliyor.
Ilk kitapta 6 sayi olmali. Her cilt tam macera. Toplamda 4 cilt (vol.) olacak. Volume 1 ve 2 yi incelemistim oldukça metin var. Okunmasi zor bir seri. Ayrica yeni duyduğum Nemo üçlemesi varmis. Onlari tek cilt yayinlamayi düşünürlerse toplam 5 cilt (ya da 4 volume, 3 graphic Novel seklinde) sahip ooacağiz.

2 Beğeni

Ben msj attım yky tüm kitaplar için dönsünler burda paylaşırım kesin bilgi olur a zaman.

1 Beğeni

Sanırım dizisi çıkacağı için İthaki bunu öne aldı. Yoksa Joe Hill’in Strange Weather’i sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Joe Hill olsun da ne olursa olsun.

3 Beğeni

Cevap geldi 2.ciltte çok yakında çıkacakmış ama yan hikayeler belirsizmiş hala.

2 Beğeni

Yoo, bunlar yayıncılıkta normal şeyler. Acemilik dönemlerimde kızıp içerliyordum ama alıştım artık. Sonuçta herkes daha iyi, daha doğru, daha güzel olsun diye uğraşıyor.

11 Beğeni

Güzel bir kitaba benziyor. Alınacaklar listesinde yerini aldı.

1 Beğeni

https://forum.kayiprihtim.com/t/odullu-yazar-mur-laffertyden-uzayin-derinlerinde-kapali-oda-polisiyesi/10233

Yukarıdaki linkte bir konu oluşturulmuştu inceleyebilirsiniz.

3 Beğeni

Gözümden kaçmış. Hemen bakıyorum.

1 Beğeni

1-2 hafta önce bunun çıkacağını söylemiştim sana. :slight_smile:

3 Beğeni

:slight_smile: aynen iyi haberi senden aldık,2ci kitapta bir kaç aya çıkar ama keşke ciltli çıksaydı.Kriz zamanı diye Yky bile kısıtlamaya gitmiş galiba.

Keşke. Sanırım küçültüp basmışlar. En azından orijinal boy bassalar iyi olurdu. Neyse, buna da şükür.

1 Beğeni

Bunun rezil bir film uyarlaması var. Sean Connery sürekli yönetmenle tartışmış ve bir daha herhangi bir sinema filminde yer almayacağına yemin etmiş. O gündür bu gündür hiçbir sinema filminde oynamadı.

1 Beğeni

O film ilginçtir, Amerika’da yerden yere vurulup Avrupa’da beğenilmişti. İkinci bir Alien 3 vakası olarak nitelendirilmişti; Amerika dışında değer gören Amerikan yapımı film olarak.

Amerikalı izleyici yabancılık çekmesin diye, Avrupalı kahramanların yanına Amerikalı Tom Sawyer’i iliştirmelerine bayağı bir burun bükülmüştü.

Aklımda, Wild Wild West gibisinden eğlenceli izle unut filmlerinden biri olarak kalmış. WWW benzetmemi düşününce, hayranların filme olan kızgınlığını şimdi daha iyi anlıyorum :thinking:

1 Beğeni

Vahşi vahşi bati potansiyeli yüksek ama bir o kadarda kötü bir filmdi. İzleyeli kaç yil oldu ama aklimda sadece kötü olduğu kalmis. Devam filmi çekilecek kadar dolu bir konusu vardi.

Kaderin cilvesi olsa gerek, WWW de çok eski bir dizinin sinema uyarlaması :thinking: :man_shrugging:

3 Beğeni

Doğruluk kılıcı 4. Kısım hakkında bilgisi olan var mı? Pegasus devam ettirir mi seriyi?

1 Beğeni