Yeni Kitap Haberleri

Keşke. Sanırım küçültüp basmışlar. En azından orijinal boy bassalar iyi olurdu. Neyse, buna da şükür.

1 Like

Bunun rezil bir film uyarlaması var. Sean Connery sürekli yönetmenle tartışmış ve bir daha herhangi bir sinema filminde yer almayacağına yemin etmiş. O gündür bu gündür hiçbir sinema filminde oynamadı.

1 Like

O film ilginçtir, Amerika’da yerden yere vurulup Avrupa’da beğenilmişti. İkinci bir Alien 3 vakası olarak nitelendirilmişti; Amerika dışında değer gören Amerikan yapımı film olarak.

Amerikalı izleyici yabancılık çekmesin diye, Avrupalı kahramanların yanına Amerikalı Tom Sawyer’i iliştirmelerine bayağı bir burun bükülmüştü.

Aklımda, Wild Wild West gibisinden eğlenceli izle unut filmlerinden biri olarak kalmış. WWW benzetmemi düşününce, hayranların filme olan kızgınlığını şimdi daha iyi anlıyorum :thinking:

1 Like

Vahşi vahşi bati potansiyeli yüksek ama bir o kadarda kötü bir filmdi. İzleyeli kaç yil oldu ama aklimda sadece kötü olduğu kalmis. Devam filmi çekilecek kadar dolu bir konusu vardi.

Kaderin cilvesi olsa gerek, WWW de çok eski bir dizinin sinema uyarlaması :thinking: :man_shrugging:

3 Likes

Doğruluk kılıcı 4. Kısım hakkında bilgisi olan var mı? Pegasus devam ettirir mi seriyi?

1 Like
3 Likes

Arka kapak yazısı nasıl yazılmamalının güzel bir örneği olmuş. Kara mizah içerdiği dışında kitabın ne anlattığına dair hiçbir fikrim yok :slight_smile:

3 Likes

Evet tamamlayacaklarını belirtmişlerdi.

1 Like

Teşekkür ederim cevap için. Büyük bir seri. Alacağım ama yarım kalırsa aldığım kitaplara yazık olur

1 Like

Kapak göründü;

9 Likes

Ben bu başlığı niye çok seviyorum ya :blush:

3 Likes

@Strenergy ve @fortknoxt 'ı sevdiğiniz için…

Soru Halka açık bir soruydu, Halk olarak cevap vermesem olmazdı :grinning:

4 Likes

Elimde Mazlum Beyhan’a imzalattığım bir Suç ve Ceza var, bu konudaki mutluluğumu paylaşmak istedim. :krs: Ama ben tee lisede başka bir yayınevinden, başka bir çeviriyle okumuştum. Yeniden okumak uzun zamandır aklımda. Ayrıca maşallah, 22 baskı nedir! :heart:

1 Like

Aşırı heyecanla bekliyorum. Perg Efsaneleri ve Şamanlar Diyarı serileri benim en sevdiğim fantastik eserler arasında. :heart:

3 Likes

Ben tam olarak çözemedim yukarıya ekran görüntüsü konulduğu için, Perg’e yeni bir devam serisi mi yazılıyor yoksa? Durum buysa havalara uçabilirim de… :joy:

Hayır, anladığım kadarıyla Perg ile alakası yok. Perg’in devamı niteliğinde Şamanlar Diyarı serisi var. Bir de şu kitaptaki bir öykü var: https://www.metiskitap.com/catalog/book/4898

1 Like

Evet Şamanlar Diyarı serisini okumuştum. Bu kitabı da epey merak ediyordum, satışta olduğunu sayenizde öğrendim. Cevap için teşekkürler. :slight_smile:

1 Like

7 Likes