Yeni Kitap Haberleri

3 Beğeni

Arka kapak yazısı nasıl yazılmamalının güzel bir örneği olmuş. Kara mizah içerdiği dışında kitabın ne anlattığına dair hiçbir fikrim yok :slight_smile:

3 Beğeni

Evet tamamlayacaklarını belirtmişlerdi.

1 Beğeni

Teşekkür ederim cevap için. Büyük bir seri. Alacağım ama yarım kalırsa aldığım kitaplara yazık olur

1 Beğeni

Kapak göründü;

9 Beğeni

Ben bu başlığı niye çok seviyorum ya :blush:

3 Beğeni

@Strenergy ve @fortknoxt 'ı sevdiğiniz için…

Soru Halka açık bir soruydu, Halk olarak cevap vermesem olmazdı :grinning:

4 Beğeni

Elimde Mazlum Beyhan’a imzalattığım bir Suç ve Ceza var, bu konudaki mutluluğumu paylaşmak istedim. :krs: Ama ben tee lisede başka bir yayınevinden, başka bir çeviriyle okumuştum. Yeniden okumak uzun zamandır aklımda. Ayrıca maşallah, 22 baskı nedir! :heart:

1 Beğeni

Aşırı heyecanla bekliyorum. Perg Efsaneleri ve Şamanlar Diyarı serileri benim en sevdiğim fantastik eserler arasında. :heart:

3 Beğeni

Ben tam olarak çözemedim yukarıya ekran görüntüsü konulduğu için, Perg’e yeni bir devam serisi mi yazılıyor yoksa? Durum buysa havalara uçabilirim de… :joy:

Hayır, anladığım kadarıyla Perg ile alakası yok. Perg’in devamı niteliğinde Şamanlar Diyarı serisi var. Bir de şu kitaptaki bir öykü var: 1002. Gece Masalları, Yiğit Değer Bengi, Metis Yayınları

1 Beğeni

Evet Şamanlar Diyarı serisini okumuştum. Bu kitabı da epey merak ediyordum, satışta olduğunu sayenizde öğrendim. Cevap için teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

7 Beğeni

Mahir Ünsal Eriş Can Yayınları’na mı geçmiş :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Psikolog Beyhan Budak kitap çıkartıyormuş.

1 Beğeni

Beyhan Budak ile askerliği aynı yerde yaptık. Kendisi Asteğmen’di. Revirin RDM bölümünde duruyordu.

1 Beğeni

Yani ne anlamam gerekiyor bu mesajınızdan, kusura bakmayın anlamadım.

1 Beğeni

Bir şey anlaman gerekmiyor. Belirtme ihtiyacı hissettim.

4 Beğeni

Ben de en son İşte İnsan’ı okudum. Güzel kitaptı.

2 Beğeni

Evet , İletişim Yayınlarında Murat Menteş’den sonra Mahir Ünsal Eriş’de başka bir yayınevinde artık.