Yeni Kitap Haberleri

2 Beğeni
6 Beğeni
4 Beğeni
4 Beğeni
2 Beğeni

Yeni çizgi romanlar geliyor. Bu haber en çok senin için @Husey :grin::grin:

Ayrıca @YaprakOnur çevirisi ile Captain Marvel Cilt 1 için 2. Baskı bandrolü alındı.

11 Beğeni

resim

Dikenlikler İmparatoru da görünmüş sonunda :smiley:

14 Beğeni

Bu tarz çizgi romanlara veda ettim valla,artık ya bagımsız yada çok iyi hikayeye sahip bazı dc ve marvelleri alıyorum.

2 Beğeni

Evet sonunda. Hemen çıksın istiyorum. Son çıkanı 2017’de okudum. Son kitabı okumadan tekrar okurum belki.

1 Beğeni
7 Beğeni

464 sayfalık kitaba 60 lira fiyat. Pegasus uçtukça uçuyor.

4 Beğeni

Önemli bir okur grubu kitap evlerine gitmiyor, İnternet üzerinden alıyor kitapları. En azından bu tür kitapları yayınevleri 15-20 sayfasını kendi sitelerinde Ayrıntının yaptığı gibi yayınlasalar çok iyi olur. Ne okuyacağımız hakkında bir fikrimiz olur. Kitabı okumaya almaya sadece tanıtım yazısı ve kitap adıyla karar veremiyorum

4 Beğeni

Çok güzel bir haber. Ayrıca teşekkürler

2 Beğeni

Fiyatı uygun olsaydı bunu umursamazdım ama fiyatı sanki biraz yüksek. Durum böyle olunca kitabın eleştirisini bekleyeceğim.

4 Beğeni

İdefix çok seneler önce iç sayfaları yayınlardı. O da bitti. Ben de kesinlikle iç sayfaları görmek isterdim. Bu ciddi anlamda alıp almayacağıma dair fikir edinmeme neden oluyor. Bu sebeple yolumun mağazaya düşmesini beklerim. Avmlerden de nefret ettiğim için altı ayda bir yolum düşüyor. :smiley:

4 Beğeni

Ne demek efenim. :smiley: Satışa açılınca linkleri paylaşırım. :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapyurdu’nda çoğu kitabın ilk 10 sayfası var. Ben genelde oradan bakıyorum. Ama yeni çıkan kitapların eklenmesi zaman alıyor. Hatta bazı kitaplar hiç eklenmiyor. Dediğiniz gibi keşke her yayınevi kitabın ilk 15-20 sayfasını paylaşsa. Malum bir kitaba bu kadar parayı gömüp bir de üstüne dilinden dolayı, çevirisinden dolayı vb nedenlerden dolayı beğenmezse okur, verilen paraya yazık.

5 Beğeni

Aramızda “Bilek Kesenler” i izleyenler vardır. Filmin hikayesinin sahibi Etgar Keret’in yeni kitabı çıkıyormuş.

Evet sonunda çıktı @Strenergy @alper

6 Beğeni

Murat Menteş’in yeni kitabı

3 Beğeni