Yeni Kitap Haberleri

Giorgio Faletti yeni kitabı Şike.
Daha önce dilimize kazandırılmış 3 kitabı var.Yazar 2014 yılında rahmetli olmuştu.

Diğer kitapları
Ben öldürürüm - Doğan Kitap
Ben Tanrıyım - Pegasus
Bir Pezevengin Notları - Pegasus

Gözünüz aydın @erdo hocam :slight_smile:

3 Beğeni

2 yıldır kovalıyordum, sonunda :slight_smile:
Teşekkürler dostum.

3 Beğeni
2 Beğeni

Shazam’ı umarım cilt olarak basarlar.

1 Beğeni

@Asli_Dagli

24 Beğeni

İşte beklediğim kitap… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Yehhuuuuuu…:tada::confetti_ball:
@Asli_Dagli :smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck:

http://s3.amazonaws.com/assets.ordienetworks.com/images/GifGuide/dancing/280sw007883.gif

Düzenleme: Çok sevinçliyim yaaa. Sabah beri tatsız tatsız badana yapıyordum şimdi mahalleye işkence edip hoplaya zıplaya badana yapma zamanı… Kitabın hikayesi beni benden almıştı. Birincisi geldi… Geriye kaldı “Nightingale” :star_struck:

6 Beğeni

İkisi de sepete atıldı. Teşekkürler @Strenergy :wink::wink:

4 Beğeni

Rica ederim kardeşim. Karanlık kitaplığın kapakları gittikçe çıta atlıyor sanırım, bayıldım. :joy:

4 Beğeni

Keşke kitabın orjinal adı olan Nos4a2 kullanılsaydı :frowning: ŞE7T4N basit kalıyor bence, bir yerelleştirme yapılmış ama okunuşu şeytan olmuyor ki :confused:

4 Beğeni

Bu konuya ne zaman baksam artık Alfa Lovecraft çıkartmıştır diyorum ama bir türlü gelmiyor :sob:

3 Beğeni

“Nosferatu” sentezi olabilir. Büyük ihtimal de öyle. Türkçe karşılığını türetmek zor. Bence iyi olmuş. V4MP1R felan olsa herkes Dracula etiketi basıp atlardı.

Düzenleme: Bu kitap daha önce de aynı isimle Altın Kitap’tan basılmış.

2 Beğeni

ŞE7T4N sanırım Altınkitaplar’ın türkçeleştirdiği bir isim. Şimdi yakınmamak lazım. Kaldı ki Altınkitaplar eserlerin isimlerini türkçeleştiriken ne kadar özenli davranıyor bir de onu düşünün (bkz. Asimov kitaplarının türkçe isimleri)

6 Beğeni

Mesajda yerelleştirme olunca. Bu resmi neden paylaşmış diye 15-20 saniye düşündüm, yerelleştirme mi var diye.

Reklammış :smile:

8 Beğeni

Fiyat bir nebze daha uygun gibi

Dikenlikler İmparatoru / Parçalanmış İmparatorluk Serisi 3 (Kitapyurdu)

Tüm Kitaplar İçin Tıkla

5 Beğeni

Platin üyesin sanırım

1 Beğeni

Evet Platin Üye fiyatı bu.

Platin üyelik şu an İthaki için +10 indirim yapıyor mu? Duruma göre bende bu ay plat olabilirim.

3 Beğeni

Maalesef yapmıyor. Keşke yapsaydı da BKM Express indirimiyle çok iyi combo ortaya çıksaydı.

Düzeltme: Sadece 3-5 kitapta +%5 indirim var.

1 Beğeni

Ah öyle olsa gerçekten kombo yaparız. Ama malesef yok

1 Beğeni