Yeni Kitap Haberleri

Yayınevinin şimdilik tek kitabı var satışta

(Hazal Çamur) #2725

Seçilen ilk kitap itibariyle popüler kültürü benimseyecek bir izlenim yarattı. Can’ın çizdiği çizginin dışında, daha piyasa kitaplarını kapsadığı bir kolu gibi algıladım. Devamında ne gibi kitaplar göreceğiz bakalım.

Kendi markasına zarar vermeden bu pazardan pay almak istemişler bence iyi bir hamle. Popüler kültür bile olsa en azından iyi çeviri ve redaksiyonla basılacak olduğuna inandığımdan mutluyum. Bu pazardaki yayınevleri çevirilere özen göstermeyi geçtim editörlük bile yapmıyor. Rekabet olsun azacık.

(İmdat ) #2727

Turkcesi mundi ise latincesi kimin umrunda :joy::joy::joy:

Can Öz açıklama yapabilmek için yayınevinden izin mi istiyormuş

:open_mouth:

Ayrıca Erdal Öz gibi bir değerin kurucusu olduğu Can Yayınlarının alt yapısı olan bir yayınevinin ilk kitabının Amerikanın firs lady’sine ait olması benim açımdan bir ironidir.

(Damla Göl) #2730

İşte aklımdaki soru tam olarak bu. Can’dan basamayacakları ne basacak olabilirler ki? Gerçi Michelle Obama kitabını basmazlardı Can ile. Bilmiyorum, bu alt kollar kafamı karıştırıyor, Alfa grubunda olduğu gibi.

(Gökçe ) #2731

Laputa kitap var.

İLGİ ALANLARIMIZ
Bilimkurgu — Korku — Fantastik Polisiye — Çizgi Roman — Yeraltı Edebiyatı — Ve Bu Türler Üzerine Araştırma İnceleme

(Her şey çok güzel olacak) #2732

Laputa’ya baktım fantastik kitapları yok henüz. Laika gibi sadece fantastik kitaplar basan yayınevi olsa keşke ama öyle olunca piyasada tutunamıyor.

(Yasin) #2733

Laputa Kitap’ı ilk kitabından beri takip ediyorum. Hatta Laputa’dan çıkan Kızıl El-Beyaz İnsanlar kitabının son okumasını ben yaptım. Ama bu yayınevi çok çok çok düşük bir bütçeye sahip ve su anda sadece telifi olmayan eserleri basabiliyor bildiğim kadarıyla.

(Hüseyin gök) #2735

Çöküş ciltli çıkar mı acaba?

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2736

Çöküş :thinking:

Fiyatı görmemle çökmem bir oldu. Ciltliyi düşünemedim şimdi. :thinking::face_with_monocle::face_with_monocle: Daha fena çökerim galiba.

Çıkar diye düşünüyorum ancak fiyatı ne olur emin değilim. :smiley:

(Hüseyin gök) #2738

100tl net olur:) %50ile tabi.

:joy::joy: Oldukça yüksek olacak gibi fiyat. :thinking:

(Hiçliğin bekçisi…) #2740

Çöktüm…:no_mouth:

(Erdem ) #2741

Gram altın ile yarış yapıyorlar sanırım ve aradaki fark daralıyor. Yakında Pegasus geçecek gibi.

(Hiçliğin bekçisi…) #2742

Gram altının fiyatı iki yüz küsür lira. :smiley: Daha oraya epey var kanımca. :rofl: Geçen hafta bir düğüne gitmek gibi bir durum olmuştu da…

(Emre ) #2743

?

Kapak fotoğrafında Deniz Gezmiş ve bilimum devrimci fotoğrafı barındıran, Dilanlar ve Zilanlar’ın kitabı XD

Not: Bu tanımın sağlaması, tanım yazıldıktan 5 dakika sonra 1000kitap’ta check edilerek %100 eşleşme sağlayarak doğrulanmıştır.