Yeni Kitap Haberleri

(Hüseyin gök) #2744

Güzel ve ucuz bir kitap ama %35 gibi bir indirim olursa alıp okurum selo canın kitabı okunur.:slight_smile:

Jared Diamond’un kitaplarını keşke TÜBİTAK basmaya devam etseydi.

(fatih) #2746

Tübitak mevcut iktidarla beraber evrim ve bilimle ilgili kitaplari basmamaya başladı.

(Hüseyin gök) #2747

eskiden, okuyucuya telif ücretini yansıtmadan, belki de sadece kağıt parası karşılığı kitap satardı bu kurum; hem de kör saatçi gibi, tüfek, mikrop ve çelik gibi kitapları… hayvanat bahçesi müdürlerini, hacı hoca tipli zerzevatı buraya atamaya başlayınca bilim kalitesi dibe vurmuş haliyle. zındık diye stephen hawking kitaplarını bile basmıyorlar…

şu an 26 kitap var satışta; bu kitapların kalitesi bir yana, fiyatları da uçuk

Ekşi :slight_smile:

Tübitak mı kaldı? desen daha mantıklı :slight_smile: Okunmuş erik projesi ile zirve yapıp bıraktılar bilimi :joy:

@Agape ooo düğünde altın takabilecek kadar zengin olanlar var aramızda :joy:

Haklısınız. Ne diyim. :confused:

(Erdem ) #2750

Çöküş’ün bir ciltli versiyonuna bakıyor yarış :rofl::rofl: Arada ki farkı iki basamaklı sayılara indirmeye yeter herhalde :joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #2751

Gitmedim ki :sweat_smile: Durum oluştu ama ben gitmedim. Kimse evlenmese çok güzel olacak. :sweat_smile:

Çöküş ciltsiz 80 TL etiket.
Özel baskı mı bu :confused:

(Burak Kuşcu) #2762

Lütfen siyasete sapmayalım.

@Pia siz de.

Burada küçük kardeşlerimiz var ve kimle tartıştığını bilmeden siyaset tartışmak kadar saçma bir şey olamaz.

Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler

(Onur Selamet) #2769

Merhaba. Yeni çıkan kitaplar hakkında konuşmaya devam edelim lütfen arkadaşlar :slight_smile:

(Burak Kuşcu) #2770

Ateş ve Kan çıksa da okusak :slight_smile:

(Serhat) #2771

(Turgay) #2772

Yerli Bilimkurgu.

(Serhat) #2773

Mundi’den ikinci kitap gelmiş.

Murat Menteş ve Alper Canıgüz tarzı kara mizah polisiye bir yapıma benziyor. İlgimi çekti. Fakat kapağın altında resimleyen yazması ve 144 sayfa olması çizgi roman olabileceği düşüncesi uyandırıyor.

(Erdal) #2776

Günler Haritası bekleyenler kitap baskıya yeni gitmiş…

(Serhat) #2777

Margaret Atwood Kitaplığı (Doğan Kitap)

(Serhat) #2778

James Graham Ballard Kitaplığı (J. G. Ballard)