Yeni Kitap Haberleri

Aglamak istiyorum :joy::joy::joy::joy: ben asla türkceye cevrilmez sanıyordum

4 Beğeni

11 Beğeni

kitabın özellikleri

3 Beğeni

Ya husey gözünü seviyim resmi yükledikten sonra enter’a bas sonra ne yazacaksan yaz.Valla şöyle oldu mu nefret ediyorum.

3 Beğeni

O olmaz bu olmaz, ben
Anlamadım ne istiyorsunuz :joy::grin: gecen gün şimdi istedigin gibi yapmıştım bu seferde onu düzenlememi istediler

2 Beğeni

Kardeş kusura bakma tabletin sıkıntısı :slight_smile:.
Sen eski düzene devam et.Kusura bakma tekrardan.

2 Beğeni

416 sayfa :open_mouth:
Çevirisi bitti mi yoksa yeni mi başlayacak acaba.
Tüyap’a yetişse bari.

2 Beğeni

İthakinin dedigini göre çıkar çıkmaz kitabı almışlar, yani bir buçuk aydır ellerinde olduguna göre başlamıstır heralde

3 Beğeni

Önsiparişe açılmış.

4 Beğeni

Korku ve İlham Nöbette: Ahmatova ve Pasternak’tan Şostakoviç ve Ayzenştayn’a, Stalin Döneminde Rusya’nın Üstatları
Rum Doodle Tırmanışı’nı bize kazandıran bir küçük 16 metrekare yayınlarından çıkmadır.

image

3 Beğeni

Yeni öğrendim, cahilliğimdir belki.
Yazar Stephen Kİng’in oğluymuş :open_mouth:

image

3 Beğeni

Karalık kitaplık 1-2-3-4… Şeklinde mi gidiyor?

3 Beğeni

Sayı olarak Sıralama yok

2 Beğeni

Bilimkurgu klasiklerinin aksine kitap sırtlarında sıra numaraları mevcut. Sıralama aşağıdaki gibi.

1-Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana - Ray Bradbury
2-Uykulu Kuytu Söylencesi - Washington Irving
3-Melezler - Stephen Graham Jones
4-Dracula - Bram Stoker
5-Yüce Tanrı Pan - Arthur Machen
6-Nantucketlı Arthur Gordon Pym’in Öyküsü - Edgar Allan Poe
7-Deliliğin Dağlarında - H.P. Lovecraft
8-Cthulhu’nun Çağrısı - H.P. Lovecraft
9-Yürek Burgusu - Henry James
10-İtfaiyeci - Joe Hill

8 Beğeni

Ben farketmemişim önde görmeyince :+1:

3 Beğeni

Yemin ediyorum kapattıracaksınız bana bu başlığı. Ne güzel aylardır kitap almıyordum, tutuyordum kendimi. İflas ettireceksiniz beni, yeter, durun artık :joy:

18 Beğeni

Bunu söyleyecektim ama çekindim. Eğer borç harç yüzünden intihar edersem sebep bu konudur. :sweat_smile:

8 Beğeni

Ben neredeyse evden kovulmak üzereyim. Durayım diyorum ama duramıyorum. :joy::joy: (Bu başlığı görüp de durmak ne haddimize)

7 Beğeni

En sevmediğim başlık. Ev, ev olmaktan çıkıp kütüphaneye döndü. Bazen boş boş kitaplarıma bakıp dalıp gidiyorum. Evdekiler “neye bakıyorsun?” diyor. Çünkü çok hoşuma gidiyor. Ciltli kitaplarımı okşarken buluyorum kendimi.:grin: Tıpkı Gollum gibiyim.

31 Beğeni

:wink:

3 Beğeni