Yeni Kitap Haberleri

image

9 Beğeni

Yabancı ciltli kitap çok basıyor, keşke ciltli olsaymış,

Keşke ciltli çıksaymışı Beyaz Zambaklar Ülkesinde için dediyseniz eğer ciltlisi mevcutta satışta. Ben almıştım şu kitabı;

ekleme: Şimdi baktım da az sitede kalmış baskısı bitmek üzere sanırım. Yeni baskı da karton kapaklı olacağına göre ciltli olarak devamı gelmez. İsteyeni varsa şimdiden alsın bence.

1 Beğeni

Tamam, teşekkürler. Ben ilk kez basacaklar ama ciltsiz bastılar diye anladım. Daha önce baskı yapmışlar.

Ben de yabancının bu baskısını alayım.

1 Beğeni
4 Beğeni

3 Beğeni

Bu çizgi romanın son kitabı heralde.Bilgi alman mümkünmü sherlock holmes hakkında?ona göre seri tamamlanmış ise alacam.

1 Beğeni

Sorayım kardeşim. Cevap alınca bildirim atarım. :slight_smile:

1 Beğeni

Artemis klasikler dizisi başlatmış sanırım. :thinking:

10 Beğeni

https://www.instagram.com/p/BxzRLZJB29w/?utm_source=ig_web_copy_link

4 Beğeni
4 Beğeni

Örümcek ayaklı köpekbalığını görünce almaktan vazgeçtim.bir tane daha junji ito kaldırmaz bu bünye :slight_smile:

4 Beğeni

Nasıl bir hayalgücü, birinci sayfaya uzun uzun baktım. Yıllar sonra amerikan sinama sektörü elindeki fantastik eserleri dizi ve film olarak harcayinca eminim bu tarz uçuk mangalara sarılacak.
Türkçe çevirisi varsa bu bölümü okumalıyım.

Hayal gücü çok iyi de konu işleyişi ve diyaloglar o kadar saçma ki insan bu be lan diyip kitabı fırlatası geliyor.Uzumakide bu duyguları yaşamıştım:)

İnsaflı görseller yüklemişsin :slight_smile: içerisinde çok daha kötüleri var :nauseated_face:

2 Beğeni

Yoksa insan kafalı köpekbalığıda mı var? :joy::joy::joy:.Cidden Gereklişeyler o kadar enfes yapımlar olmasına rağmen bu gibi yapımları neden çıkarır anlamam.Tamam belli bir kitlesi var ama bu nedir aga.

3 Beğeni

Çok tutan eserleri basıyorlar sanırım çünkü “yaaa inanamıyorum yaaa kalp kalp kalp” tepkileri var gönderilerinin altında ve manga sektöründe nelerin tuttuğunu da bu sayede görmüş oluyoruz :slight_smile: şahsen ben manga okurken çok zorlanıyorum :face_vomiting: Çok güzel olanları da var tabi hak yemeyeyim, Attact On Titan, Fullmetal Alchemist… Gibi…

2 Beğeni

Hahahaha aynen hocam.

Tek kitap olarak basmışlar. Normalde 2 kitaptı. Ciltlisi çıkınca alacağım.

resim

7 Beğeni