Yeni Kitap Haberleri

Oooo yayınevi ölmemiş :joy::joy: hele şükür bi isaret geldi.

Darısı artık Fırtına Işığı Arşivi başına diyelim. Artık nasıl basacaklarsa meydana çıksın ne konuşulacaksa konuşulsun. :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3199

Kaçak olmasın. :joy: Bandrol ücreti komik bi ücret acaba o yüzden sadece bandrol mu aldılar dersiniz. Hani yıkılmadık hayattayız hesabı. :joy: Oathbringer bandrolü alınalı aylar oldu çünkü.

(Buyici) #3200

Geçen redditte gördüm Italyancasıda yeni çıkmış ve adam hallelujah hallelujah diye diye dua ediyordu. :grin::grin:
Onlarda çok beklemiş bir enayi biz değiliz ama şuan enayi konumunda bekliyoruz. :stuck_out_tongue:

Kötü düşünmemeliyim… kötü düşünmemeliyim… kötü düşünmemeliyim…

…Ve Agape’nin cevabı göze çarpar :joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #3202

Ahahaha. Fesat mı demek istiyon bana sen şimdi? (Ne alaka bilmiyorum. Daha tam olarak bağ kuramadım ama zorlarsam başarabilirim.)

resim

https://www.alfakitap.com/kitap.php?id=376224

resim

https://www.alfakitap.com/kitap.php?id=376223

(Hüseyin gök) #3204

Kapak gözüktü.Ciltli olsa iyiydi :slight_smile:

Ciltli olarak bandrol alınmıştı oda gelir :slightly_smiling_face:

(Hüseyin gök) #3206

Cidden çok sevindim şimdi.Teşekkürler.

İthaki Modern Serisi yeni kitap sanırım :thinking:

Yabancı Yayınları’ndan gelecekmiş bu kitapta,

Genelde bandrolden önce ön siparişe açılmış oluyor ilknoktada, bu sefer farklı bir durum oluşmuş.

(Emre Aygün) #3208

Boris Vian, Modern’in yeni kitabı. Beyaz Zambaklar Ülkesi ise Yabancı’dan, ciltsiz halde çıkıyor.

Kitaplar bayramdan sonra satışa sunulacak.

image

Yabancı ciltli kitap çok basıyor, keşke ciltli olsaymış,

Keşke ciltli çıksaymışı Beyaz Zambaklar Ülkesinde için dediyseniz eğer ciltlisi mevcutta satışta. Ben almıştım şu kitabı;

ekleme: Şimdi baktım da az sitede kalmış baskısı bitmek üzere sanırım. Yeni baskı da karton kapaklı olacağına göre ciltli olarak devamı gelmez. İsteyeni varsa şimdiden alsın bence.

Tamam, teşekkürler. Ben ilk kez basacaklar ama ciltsiz bastılar diye anladım. Daha önce baskı yapmışlar.

Ben de yabancının bu baskısını alayım.

(Hüseyin gök) #3215

Bu çizgi romanın son kitabı heralde.Bilgi alman mümkünmü sherlock holmes hakkında?ona göre seri tamamlanmış ise alacam.