Yeni Kitap Haberleri

(Tansel Diplikaya) #3237

Serkan Karaismailoğlu - Pia Mater

Nöro-Roman: Sinirbilimsel gerçeklerin, belli bir kurgu ve hayali karakterler eşliğinde okuyucuya sunulduğu bir roman türü, bilimkurgu diyebilir miyiz acaba :slightly_smiling_face:

(Ezgi ) #3238

Birkaç yıl önce bilinmeyen bir nedenden basılamayan Lanetli serisinin ikinci kitabı çıkıyor bahsi geçen seriyi okumadım ama eminim büyük haber Lanetli’yi okumalıyım artık :alien: :partying_face:

Kitabın boyutu küçük… Akılçelen sıvıyor şu an, Oathbringer’da tüy dikecekler.

(Hiçliğin bekçisi…) #3240

Sinirlerim bir kez daha bozuldu. Evdekiler 16x24.

Yok canım 38 yıllık 7 patates markalı yayınevi batmış olamaz. (Adı batasıca!)

(Burak Kuşcu) #3241

Cidden boyut farkı mı var? ahahaha işte haber diye buna derim :sunny:

(Hiçliğin bekçisi…) #3242

Evet, farklı. Sırada ne var? Oathbringer ikiye bölünüyor ve ayraçsız gelecekmiş. Acayip tasarruf edilmiştir eminim bu tercihle. :joy: Bana kalırsa SkyWard aydinger kağıda filan basılır. Hani bakınca 7-8 sayfayı okuyabildiğiniz türden kağıtlar. :joy:

(Burak Kuşcu) #3243

Siz söyleyince bi mantıklı geldi.

(Samet) #3244

Benim gibi Bayan Peregrine hayranlarına duyurulur,5.kitap 14 ocak 2020’de! :blush: @Asli_Dagli Hanımefendi göreve! :smile:

(Aslı Dağlı) #3245

Bu arada bu gerçek kapak değil. Onu şu anda ifşa etmiyorlar. :slight_smile:
Lakin duyuruyu gördüğümden beri Kuşlar Divanı, Kuşlar Meclisi gibi bin bir tane isim dönüyor kafamda:) Sanırım kanımda Peregrine çevirmek varmış:)

(Samet) #3246

Çevirilerinizi eminim benim gibi birçok kişi beğeniyordur özellikle bu seride çok başarılı.Adınız Peregrine adı ile bir oldu artık :smile:

(Burak Kuşcu) #3247

Ben bu seriyi ilk 3 kitabını birden alarak okumuştum. Sonra nedendir bilinmez sattım gitti. Bin pişmanım şimdi seri eksik olmasın diye 4 ü de alamıyorum. Kendi içinde bir kısır döngüye sürüklenmiş durumdayım :smile:

(Aslı Dağlı) #3248

Ahaha o halde ilk uc kitabi ve masal kitabini ikinci el filan bulup almak lazim:)

(Doğan Can Urul) #3249

Tenten’lere zam mı geldi? KDV indiriminden dolayı 18 TL gibi bir fiyata satılıyordu.

(Doğan Can Urul) #3251

Bulabildiğim eski bir Tenten siparişine baktım. Kasım 2018’de Kidega’dan 14,40 TL’ye almışım. Şu anda da aynı fiyattalar. Etiket fiyatında oynama oldu mu bilemiyorum.

Evet gelmiş. Bende ilk 9 sayı var. En son aldıklarım bu fiyatta değildi diye hatırlıyorum.

Zam demişken, Kitapyurdun’da Can yayınlarının fotoğraflı klasikleri oldukça uygun fiyatta ilgisini çeken varsa bakabilir.

Fotoğraflı derken sadece kapaklar mı fotoğraflı iç sayfalarda fotoğraf var mı?

(Emre ) #3255

Kapaklarda fotoğraf var sadece yani diyorlar ki daha çok alın daha çok basalım. Sonra yine beyaz kapağa geçelim sonra başka fotoğrafla yeniden basalım yine satalım, sonra içi fotoğraflılarla bir daha basalım-satalım.