Yeni Kitap Haberleri

Glen Duncan’ı karıştırmayaydınız eyiydi :sweat_smile: Şaka bir yana, şimdiden elinize sağlık o zaman. Merakla bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

52 TL :S

1 Beğeni

:joy::joy::joy: Yaw bu çizgi romanlar(Rebirth)uzun seriler millet rahat rahat alıp okusun bu seriler de satılsın diyeceklerine en pahalı fiyattan satışa sunmak bence kazık atmak’dan farklı değil.Bu gibi fiyatlardırmalar yüzünden artık dc,marvel ve süper kahraman çizgi romanları okumuyorum.

Arkabahçenin fiyat politikası pek hoş, işin daha da güzel kısmı hiç bir sitede %30 un üzerinde indirim olduğunu da görmedim :slight_smile: pahalı pahalı almak çok güzel :smile:

1 Beğeni

Aslında değişen bir şey yok diğerleri de etiketi yükseltip indirimi yüksek gösteriyor.

Arkabahçe fiyatları çok arttırdı. Aynı zamanda çoğu çizgi romanı kuşe kağıda da basmıyorlar. Bu fiyatlarla Rebirth takip etmek çok zor.

1 Beğeni

Wonder Woman 2. Cilt yeni çıktı sayılır ve 168 sayfa, Lantern 192 sayfa, boyut-kağıt falan da aynı.

Büyük yayın evi/küçük yayın evi farkını görüyoruz burada sanırım.

Bastıkları çizgi romanlar standart baskıların altında kalitesiz baskı oluyur.Fiyata gelince de en kaliteli çizgi roman’mış gibi fiyat biçiyorlar.Kaliteli bir yayınevi sanıp takip ediyordum ama fiyat politikası ve baskı kalitesizliği yüzünden takibi bıraktım ben.

1 Beğeni

Flash New 52 serisinin editörlüğü de kötü bilginiz olsun. Çokça yazım hatasına denk geldim. Belki yeni baskılarda düzeltmişlerdir ancak bendeki baskılarda yazım hatası bolca bulunuyor.

Ben iki üç çizgi romandan sonra bıraktım ya.Elimde kalmıştı ve fiyatlar ucuk gelince yok baba bu yayınevi batırır insanı diyip elimi kolumu çektim.

1 Beğeni

Benim de bırakmam an meselesi, Lantern eski serinin kağıdını 9. Ciltte Bi anda değiştirdiler, kuşe kağıdı bırakıp gazete kağıdına bastılar. Pahalı olmasını da geçtim, sabit de değiller. Güvenip de devam edilebilir mi bilmiyorum. Çizgi Roman bu görsellik işin %50’si.

Ben Akılçelen diye okumuştum, Lejyon’dan bahsediyorsunuz sanmıştım. Beynim benimle oynuyor bazen.

:joy::joy::joy::joy: Ben daha akılçelen’den kitap bile almadım.

Akılçelen sakın aklınızı çelmesin aman diyim uzak durun. :rofl::rofl::rofl:

4 Beğeni

Yarın bir gün yeni seri de satmadı deyip ivory kağıda geçerlerse şaşırmam.

1 Beğeni
1 Beğeni

:slight_smile:

6 Beğeni

Bende Gerekli Şeyler baskısı var ama bunu da alacağım. Daha iyi bir baskı, daha iyi bir balonlama ve daha iyi çeviri ile çıkacak. Ciltli olması da cabası. Yani en son ciltli demişlerdi.

1 Beğeni

Bende gereklişeyler baskısını okudum ama biraz balonlama da sıkıntı vardı galiba.Yazılar kitabın ortasında kalıyordu.Jbc ne zaman çıkarır acaba?