Yeni Kitap Haberleri

Batman Gününde çıkacağını düşünüyorum.

3-4 ay sonramı?..

Eylül’deydi sanırım. Tam hatırlamıyorum. Gerçi bu ay yeni kitapların çıkacağını söylemişlerdi. Joker kitabı da bu ay çıksa güzel olur.

1 Beğeni

Bilgi için teşekkürler.inş çıkar hemen.Sanki çizgi roman kıtlığı var.Kaç aydır adam akıllı çizgi roman çıkmadı :slight_smile:

1 Beğeni

Uzun zamandır bekliyordum, Gerekli Şeyler baskısını almamak için zor tuttum kendimi. :grin:
Bu ay çıkar diye umuyorum.

Baskısı bulunamayanlar bir bir geliyor. Darısı Kara Ayna’nın başına.

2 Beğeni

Şöyle güzel bir video’ya denk geldim.Bayramdan sonra inş.hepsini tamamlarım.Sanırsam eksiksiz kitapları(cash)hariç hepsi Babil.com’da var gibi.

5 Beğeni

Görünen o ki Tübitak Yayınları tamamen ölmemiş. Matematikçi Oklid’in (Euclid) matematik kitabını dilimize çevirmişler, hem de uygun fiyata. Kitap ciltli ve ciltsiz olmak üzere iki farklı şekilde basılmış.

Kitap ciltli ve ciltsiz olmak üzere iki farklı şekilde basılmış. Sizin attığınız ciltsiz baskısı.

1 Beğeni

Hmm dikkat etmemişim ona aynen.

Bende yukarıya eklememiştim, şimdi düzelttim.

1 Beğeni

Kara Ayna’nın yeni baskısı çok iyi olacakmış. Ertan Ergil geçenlerde, Instagram’dan yaptığı canlı yayınca “bayılacaksınız” dedi.

Cash’i çok kelepir bir fiyata almıştım ben. Bir kaç kişi fahiş fiyat çekmişti. Yılmadım, çok çok daha ucuza buldum.

5 Beğeni

4 Yeni Harry Potter Hikayesi Haziran Ayında Yayımlanıyor

Dün forum da haberi yapılmıştı.:slight_smile:

8 Beğeni

Geliyor! Geliyor!! JBC GELİYOR!!!

1 Beğeni

Hangi baskı için haber verildi? V for zaten özel baskı.

Yazışma da gözüktüğü gibi isim vermedi kısa süre sonra yeni özel baskıları duyuracaklarını söyledi.V’nin baskı kalitesi çok iyiydi,JBC’den umutluyum o yüzden

1 Beğeni

Tahmini özel baskının biri joker olur.Diğeri ise inş.okumadığımız bir kitap olur umarım.

1 Beğeni

:thinking:

3 Beğeni