Yeni Kitap Haberleri

@rann @Estranged’ı etiketliyelim.Onlar bu işin piri.Hangi kitap olduğunu bilirler.:slight_smile:

Dave McKean’in çizdiği çizgi romanlardan biri gibi duruyor.

2 Beğeni

Sanırım bu eser.

5 Beğeni

Biraz araştirma yapinca buldum. Zaten kapak ben DC Vertigo serisiyim diyor. Biraz araştırınca benimde ilk defa duyduğum Its a Bird… isimli bir kitap olduğunu kaşfettim.

6 Beğeni

Valla helal olsun ne diyim :slight_smile: linkin altına yorum yapımda milletin merakı gitsin.

Garip bir çizim tarzı var ama her zaman ki gibi önenli olan hikaye.

3 Beğeni

Pek ilgimi çekmedi. Sert kapak basılırsa belki alırım.

1 Beğeni

kara ayna olabilir uzun zamandır basmamışlardı

Keşke biri de çıkıp Neil Gaiman’ın 4 sayılık muhteşem The Books of Magic çizgi romanını bassa. Harry Potter’ın şekli şemali hep buradan ÇALINTI zaten.

4 Beğeni

Çaldırmasaymış. Atı alan Üsküdar’ı geçti.

7 Beğeni

Çok basit, çünkü çaldılar.

4 Beğeni

Neil gaiman hakları ithaki’de heralde.Oraya sormak lazım.

1 Beğeni

Hemen linkini vereyim.
@Husey

1 Beğeni

Buda mı çevirildi :slight_smile: banada link atsana.

1 Beğeni

4 sayılık mini çizgi romanı şuan çevrilmiş ama 75 sayılık bu dev eseri çeviripde bize sunacak bir babayiğit yok galiba.:slight_smile:

1 Beğeni

75 sayılığı okumadım ama şu 4 sayı olanı çevirmelerini çok isterim. Gaiman güzel yazmış gerçekten. DC Comics’in mistik diyarına çok güzel bir serüvene çıkarıyor. O 4 sayının çevirisi nette varsa oku bence hoşuna gider. İngilizce istiyorsan korsan siteler sürüyle var zaten.

Ha bir baba yiğit varsa 75 sayı çevirecek olan bence Books of Magic’den önce Lucifer veya Saga of the Swamp Thing çevirmelerini isterim.

1 Beğeni

Özel baskılardan biri Dark Night Metal olabilir. Afili bir şeyler yapacaklarını söylemişlerdi.

Seri yapımlar yerine tek kitaplık olan yapımların özel edisyon olmasını isterim ben.

Şöyle bir şeye hayır demezdim doğrusu

https://livre.fnac.com/a12810506/Batman-Coffret-3-Volumes-Tome-1-a-Tome-3-Couverture-exclusive-avec-figurine-3-editions-uniques-et-3-ex-libris-Batman-Metal-Collectif

Bu Dark Night Metal böyle serilerin içinemi bölünmüş yoksa kendine ait bir serisi varmı.Bu çıkarınca yok flash mış yok aquaman vs diğer ciltlerdemi çıkar?Çünkü öyle takip etmeyi hiç sevmiyorum.

Toplam 26 sayılık bir hikaye. Toplam 4 ciltte toplandı. Green Lantern, Nightwing, Teen Titans, Green Arrow, Suicide Squad, Flash ve Justice League’in dahil olduğu birer sayılık tie-in’ler var. Öyle başka kahramanların çizgi romanlarına aşırı dallanıp budaklanmıyor. Bu tie-in’ler okumasakta olur kıvamında şeyler. JBC hepsini basacak mı bilmiyorum.

1 Beğeni