Yeni Kitap Haberleri

(Hüseyin gök) #3276

Bastıkları çizgi romanlar standart baskıların altında kalitesiz baskı oluyur.Fiyata gelince de en kaliteli çizgi roman’mış gibi fiyat biçiyorlar.Kaliteli bir yayınevi sanıp takip ediyordum ama fiyat politikası ve baskı kalitesizliği yüzünden takibi bıraktım ben.

Flash New 52 serisinin editörlüğü de kötü bilginiz olsun. Çokça yazım hatasına denk geldim. Belki yeni baskılarda düzeltmişlerdir ancak bendeki baskılarda yazım hatası bolca bulunuyor.

(Hüseyin gök) #3278

Ben iki üç çizgi romandan sonra bıraktım ya.Elimde kalmıştı ve fiyatlar ucuk gelince yok baba bu yayınevi batırır insanı diyip elimi kolumu çektim.

Benim de bırakmam an meselesi, Lantern eski serinin kağıdını 9. Ciltte Bi anda değiştirdiler, kuşe kağıdı bırakıp gazete kağıdına bastılar. Pahalı olmasını da geçtim, sabit de değiller. Güvenip de devam edilebilir mi bilmiyorum. Çizgi Roman bu görsellik işin %50’si.

(Emre ) #3280

Ben Akılçelen diye okumuştum, Lejyon’dan bahsediyorsunuz sanmıştım. Beynim benimle oynuyor bazen.

(Hüseyin gök) #3281

:joy::joy::joy::joy: Ben daha akılçelen’den kitap bile almadım.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3282

Akılçelen sakın aklınızı çelmesin aman diyim uzak durun. :rofl::rofl::rofl:

Yarın bir gün yeni seri de satmadı deyip ivory kağıda geçerlerse şaşırmam.

(Hüseyin gök) #3286

:slight_smile:

Bende Gerekli Şeyler baskısı var ama bunu da alacağım. Daha iyi bir baskı, daha iyi bir balonlama ve daha iyi çeviri ile çıkacak. Ciltli olması da cabası. Yani en son ciltli demişlerdi.

(Hüseyin gök) #3288

Bende gereklişeyler baskısını okudum ama biraz balonlama da sıkıntı vardı galiba.Yazılar kitabın ortasında kalıyordu.Jbc ne zaman çıkarır acaba?

Batman Gününde çıkacağını düşünüyorum.

(Hüseyin gök) #3290

3-4 ay sonramı?..

Eylül’deydi sanırım. Tam hatırlamıyorum. Gerçi bu ay yeni kitapların çıkacağını söylemişlerdi. Joker kitabı da bu ay çıksa güzel olur.

(Hüseyin gök) #3292

Bilgi için teşekkürler.inş çıkar hemen.Sanki çizgi roman kıtlığı var.Kaç aydır adam akıllı çizgi roman çıkmadı :slight_smile:

(Bora Tuna) #3293

Uzun zamandır bekliyordum, Gerekli Şeyler baskısını almamak için zor tuttum kendimi. :grin:
Bu ay çıkar diye umuyorum.

(Doğan Can Urul) #3294

Baskısı bulunamayanlar bir bir geliyor. Darısı Kara Ayna’nın başına.

(Hüseyin gök) #3295

Şöyle güzel bir video’ya denk geldim.Bayramdan sonra inş.hepsini tamamlarım.Sanırsam eksiksiz kitapları(cash)hariç hepsi Babil.com’da var gibi.