Yeni Kitap Haberleri

(Erdal Hellaçoğlu) #306

Vermeyin haber artık istemiyorum :astonished::astonished:

(Hüseyin gök) #307

Dokudünya ne demekse

İthakiyi durduramıyoruz efenim.

Orhan Gencebay şarkısı gibi.

(Hüseyin gök) #309

Bu aralar çıkan karanlık kitapların sayfa sayısı epey uzun oluyor. Kitap uzunluğu 672 sayfaymış

(Fikir Gezegeni) #312

Bunun fan made bir çalışma olduğunu anlamak saniyeler almazken umarım gerçekten ciddiye almamışsınızdır.

(Hüseyin gök) #313

Valla bende kurgusanat paylaşınca, paylaşım dedim ama yabancı sitelerdede var. Sanırsam bu oyuncular ve poster gercek

(Kaan Aşkın) #315

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(Yasin) #316

İşte budur. Müthiş bir haber. Oleyyyyy😋

(Emre Aygün) #317

Ben size tatmin olacağını şeyler çıkaracağız, az sabredin demiştim. Öte yandan daha neler neler çıkacak.

(Yasin) #318

Evet. Sabrın sonu selametmiş cidden. Teşekkürler. Harika yazarlarndan harika korku kitapları. Daha neler neler çıkacak deyişinizden de William Hope Hodgson, Clark Ashton Smith, Ambrose Bierce, Henry S. Whitehead hatta belki Robert Mccammon’un Swans Song’u umut etmeye devam ediyorum bu mutlulukla.:sweat_smile::sweat_smile:

(Turgay) #319

Beni en çok heyecanlandıran İtfaiyeci oldu. Okumak için sabırsızlanıyorum.

(Serhat) #320

Yeni kitap

(Hüseyin gök) #321

Şişirilmiş bir yazarın şişirilmiş bir kitabı daha hemide ciltli sömizli😂

(Hüseyin gök) #322

Merhaba hocam. Bu Harry Potter özel resimli büyük baskısı 1-2-3 çıkmıştı. 4 kitap ingilterede’demi çıkmadı. Ona göremi yky basıyor kitapları bilgin varmı? Edit:2019 da piyasaya çıkacakmış ateş kadehi😁

(emre) #323

Buna başka başlık açılır belki mobilden yazdığım için burada paylaştım, kendi kitabını kendi basıp çoğaltıyor.

(Hüseyin gök) #324

Videonun sonuna kadar izledim agzım açık kaldı. Ne yetenek şu ciltleme işi yaw. Keske bende yapmayı bilsem dedim. Kitabın içerigini bilmiyorum ama 150tl fiyat biçilmiş. Sanki çok geldi bana. Dedigin gibi ayrı bir başlık açılmalı. Satazm forever gibi olmuş :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

(Bahri Doğukan Şahin) #325

2 saat önce Kadıköy YKY’de kasada görevli olan adama Ateş Kadehi’nin resimli özel baskısını sordum ve sanırım gecikecekmiş dedim. Hayır yine fuara yetişir muhtemelen dedi.

Yurt dışında çıktı mı takip etmedim ama adamın dediği doğruysa eğer bir gecikme söz konusu değil demektir.

(Serhat) #326

Kitap içeriğini bilmem ama kitap yapımı harika ağzım acık izledim. O kadar detaylı ve özenilerek bir iş yapılmış ki helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum. :open_mouth::open_mouth: :clap::clap:

(Hüseyin gök) #327

Bende çizerin sayfasına girdim ve 2019 ertelendigi yazıyordu. İnş. Fuara yetişir. Bu sayede kitabın nasıl çıgtıgınıda ögrenmiş oldum. Yky Harry Potter’da gerçekten kalite iş yapıyormuş😂

(Doğan Can Urul) #328

Benim de kaynağım çizerin kendi sayfasındaki açıklama ve fan sayfalarıydı açıkçası. Kitap zaten hali hazırda yurtdışında dahi ortada yok. İki hafta sonraki fuara nasıl yetişecekmiş anlamadım :slight_smile: