Yeni Kitap Haberleri

Haklısın. Bende sağda solda baktım senin için ama stoklarda kalmamış hiç. :slight_smile:

3 Beğeni

Var varda stokcularda hepsi. Tekrar basılsın ve yine yükensin bak nasıl herkes 100-200tlye satmaya başlayacak😁

3 Beğeni

Adamlar meslek edinmiş artık bunu :slight_smile:

3 Beğeni

İthaki bir çok Asimov basacak zaten. Asimov kitaplığı zaten 10 kitapla bitmez. Başka kitaplar okuyun arkadaşlar. Sahaflara para kaptırmayın.

9 Beğeni

Aynen katılıyorum sahafa vereceğiniz paraya 3-4 tane kitap alınır

6 Beğeni

Alfa değişik bir yayınevi. Açıkçası İki Şehrin Hikayesi’ni almış ve işkence çekerek 100 sayfa zor okumuştum. Çevirmeni oldukça yaşlı ve onlarca çevirisi olan Azize Bergin’di yanlış hatırlamıyorsam. Şaşırmıştım nasıl bu kadar kötü olabiliyor çeviri diye. Sanırım çeviri o kadar kötü değildi de hiç editörlük görmemişti.

2 Beğeni

çok güzel bir diziydi kitabı tekrar çıkmış

4 Beğeni

indir

Müjdemi isterim. Yakında tekrar çıkacakmış. Bu foruma JBC Yayınları da eklenmeli bence.

8 Beğeni

Gerçekten çok sevindirici bir haber.

3 Beğeni

Jaguar kitap da yeni seriye başlıyor ve bilim kurgu, fantastik temalı.

@fortknoxt u göreve davet ediyorum. :grin:

14 Beğeni

Görev anlaşılmıştır. Çalışmalara başlıyorum. :grin::grin::joy::joy:

5 Beğeni

Ayşe Kulin’in yeni kitabı. Yakında Ayşe Kulin kitaplığıda açılmış olacak.

3 Beğeni

IMG_0571
Tanıtım beni benden aldı😲.Bu seri kendini aldırır.

3 Beğeni

Para kalmadı cepte sen hala bunu atıyorsun. :slight_smile:

2 Beğeni

Kesinlikle çok ilgi çekici bir seri olacağı benziyor.

2 Beğeni

benim ceplerim de boş ama bu kriz ortamında durmuyorlar ki muhteşem haberler peş peşe hep. Ben önceliği ithaki BK klasikleriyle Ayrıntı bilim kurgu serisine vereceğim açıkçası. BK klasiklerini erteledikçe erteledim 40 kitap oldu. Ayrıntı ise arada tek atımlık çok güzel duracak gibi. Sanki tuğlanın yanında harç gibi olacak:).

İthaki modern de biraz kendini belli etsin ama acele etmeyeceğim. Diğer bir çok seri de uçmuş halde en mantıklı seçmece edinmek. Mesela Türk klasiklerini okuma hayallerimi de bu yüzden erteledim 3292. kez .

Jaguara gelince tanıtımı beni benden aldı açıkçası. Yazar olarak da bildiğim diyarlardan uzakta takıldıkları için ilgimi çekti. umarım her şey çok güzel olur. Kaldı ki ben öğrenciyim hangi birini alayım.

7 Beğeni

Soğuk deri kesin alınır ya.

2 Beğeni

Konuyla az alakalı ama Umut Sarıkaya Naber dergisi 1 kasımda çıkıyormuş son sayı 2017 ekimde çıkmıştı.

7 Beğeni

Daha önce bu yazarla ilgili bir şey okuyan oldu mu hiç?

4 Beğeni

Bu sayıdaki hikaye Taras Bulba’ymış okuyayım da konuya Fransız kalmayayım.

2 Beğeni