Yeni Kitap Haberleri

(Yasin) #329

Neal Stephenson’dan Barok Üçlemesi’nin ilk kitabı geliyor. Umarım çeviri ve editörlüğü iyidir. Alfa büyük işler yapıyor bir iki yıldır.

Bu site adamı iflas ettirir

(Emre ) #331

Bunu okuyup yorumlayacak birine ihtiyacım var, Alfa’dan fazla kitap alasım gelmiyor dışı güzel içi kötü çıkıyor genelde.

(Abdullah ATICI) #332

Batman - Marie LU için bandrol alınmış :wink:

(Hüseyin gök) #333

Sandman bebek evi için de bi haber yokmu yada beren ve Lúthien :joy:

(Abdullah ATICI) #334

İrbis e bence de sormamalıyız artık yoksa forumdan banlanacağız :smiley:

Şaka bir yana görürsem not düşerim mutlaka :wink:

(Hüseyin gök) #335

:joy::joy::joy::joy::joy: Bencede. Sandman ilk kitabını okudum ve çok iyi bir çizgi romanmış. Tanrılar arasında en nazik’i sandman mış ama :grin:

(Abdullah ATICI) #336

Daha ona sıra gelmedi bende. Bakalım ne zaman sıra gelecek. Bulamazsam okumak adına senden alırım olmadı :wink:

(Hüseyin gök) #337

Seve seve veririm ama önce bebek evi çıkmalı yoksa aylarca köşede boş boş bekleyecek

(Abdullah ATICI) #338

Haklısın. Bende sağda solda baktım senin için ama stoklarda kalmamış hiç. :slight_smile:

(Hüseyin gök) #339

Var varda stokcularda hepsi. Tekrar basılsın ve yine yükensin bak nasıl herkes 100-200tlye satmaya başlayacak😁

(Abdullah ATICI) #340

Adamlar meslek edinmiş artık bunu :slight_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #341

İthaki bir çok Asimov basacak zaten. Asimov kitaplığı zaten 10 kitapla bitmez. Başka kitaplar okuyun arkadaşlar. Sahaflara para kaptırmayın.

Aynen katılıyorum sahafa vereceğiniz paraya 3-4 tane kitap alınır

(Yasin) #343

Alfa değişik bir yayınevi. Açıkçası İki Şehrin Hikayesi’ni almış ve işkence çekerek 100 sayfa zor okumuştum. Çevirmeni oldukça yaşlı ve onlarca çevirisi olan Azize Bergin’di yanlış hatırlamıyorsam. Şaşırmıştım nasıl bu kadar kötü olabiliyor çeviri diye. Sanırım çeviri o kadar kötü değildi de hiç editörlük görmemişti.

(Ahmed Loş) #344

Yeni bir manga serisi daha geliyor. :heart_eyes:

(Hüseyin gök) #345

çok güzel bir diziydi kitabı tekrar çıkmış

(Hüseyin gök) #346

indir

Müjdemi isterim. Yakında tekrar çıkacakmış. Bu foruma JBC Yayınları da eklenmeli bence.

(Turgay) #347

Gerçekten çok sevindirici bir haber.

(Mustafa Yıldız) #348

Jaguar kitap da yeni seriye başlıyor ve bilim kurgu, fantastik temalı.

@fortknoxt u göreve davet ediyorum. :grin: