Yeni Kitap Haberleri

Bari şunu söyleseniz.Çıkmış bir edisyon mu yoksa yeni bir kitap mı?Ona göre beklentiyi yükseltecem.

1 Beğeni

Haniiii ağzında bakla ıslanmıyorduuuuu… Sen kesin şimdi arada Malazanıda çeviriyorsundur… :sweat_smile::thinking:
Neyse çizgi romanlar çok güzeller ama Sandmani okuduktan sonra bana göre olmadıklarını anladım.
Not: Sandman güzeldi bu arada ama çizgi roman olayı bana göre değil sanırsam.
Edit: Aramızda para toplasak Oathbringerıda çevirir misin be abla? Hadi be abla ? Yaparsın be abla ? Olur mu hee ?

4 Beğeni
4 Beğeni

Yeni kitap. :slight_smile:

Valla cevirmiyorum.

Ahaha size kiyamam. :purple_heart:

10 Beğeni

Oohh ohh yeni olması (benim açımdan) iyi oldu.Bilgi için çok teşekkürler:)

2 Beğeni

Umarim Knightfall’dur. :heart_eyes:

1 Beğeni

Batman diyorsun yani.Ben bu sefer ne dc ne marvel gibi birşey olmamasını terçih ederim ama Rebirt gibi bişey çıkarsa şok olurum.

2 Beğeni

Seri hakkında bilgilendirme yapar mısın?

Şu hayatta kutu olayında hiç şansım olmuyor, ben alıyorum, aldıktan sonra yayınevi kutulu satış yapıyor. Artık başka bir hayatta alacağım alamadığım kutulu baskıları.

9 Beğeni

Cthulhu serisi bu alabilirsin bir daha :smile: İğrenç bir espri olabilir

5 Beğeni

Kutulu serilerin esprisini ben anlamadım kutu diye bastıkları şey karton-naylon karışımı dandirik bir şey. Aklıma gelmişken Metro serisinin kutusu olmayan varsa ben vereyim.

1 Beğeni

Aslında özel kutu olayı da var.

Normal kutulu baskılarda, kitaplar kutu içinde daha derli toplu bir arada duruyor, o nedenle iyi oluyor.

@Ufuk :slight_smile: Alfa’yı beklesem daha iyi olacak, olmazsa 1 kiloluk gofret ya da bisküvi kutusunu el işi kagıtları ile şekillendirir onu kullanırım artık :slight_smile:

2 Beğeni

Everest baskıları diyorsun sanırım. Ben de onları bekliyorum.

deyince ben Lovecraft kitapları anladım. :slight_smile: Bu durumda Cthullu ne olabilir :slight_smile:

1 Beğeni
17 Beğeni

190 sayfalık Green Lantern bile 52 TL :confused:

resim

resim

Ve merakla beklenen :man_facepalming:

9 Beğeni

Sadece Şeyma kitabı umarım ciltli olarak basılırda kitaplığımızın baş köşesine koyacak bir kitabımız olur.

3 Beğeni

Sizce de artık Tolkien kitaplarını kitaplığın baş köşesinden kaldırmanın zamanı gelmedi mi. :joy::joy:

1 Beğeni

Tolkien de kimmiş Şeyma Subaşı varken. :joy:

1 Beğeni