Yeni Kitap Haberleri

Bam bam bam… Son dakika transfer haberleri gibi oldu. :sweat_smile:

Hiç sorma. Sepet oldu yine 150 TL :scream::scream::scream:

3 Beğeni

Bu ayda ithakiye çalışacağız. :joy:

2 Beğeni

Ben: Bu aylık başka kitap alışverişi yok.

30 Beğeni

Acele yok,sakin ol,hüseyin bekle bekle. :joy::joy:

Bu kitabı yazan çocuk kör oldu.

7 Beğeni

Bu seneye kadar kitapçıdan alışveriş yapıyordum, ne kadar zarar ettiğimi düşünmek bile istemiyorum. Ama internetten alırsam hep bir problem çıkacak ve uğraşmak zorunda kalacakmışım gibi geliyordu.

1 Beğeni

3 Beğeni

Aslında tüketici şu an ki mevcut yasalarla mesafeli satışlarda korunduğu kadar hiç bir yerde korunmuyor.

1 Beğeni

Doğrudur, yaşanan problem için iletişime geçersem ilgilenirler eminim. Ama beni, sıkıntı çıkarsa uğraşmam gerekecek düşüncesi bile çok yoruyor. Ve geriliyorum bir şeyler yanlış gidecek diye. Biraz benim üşengeçliğimden kaynaklı aslında. Fiyat farkını sindirebiliyor olsam hala kitapçıdan alışveriş yapardım.

1 Beğeni

Sıkıntı yaşarsanız hasarlı ürün falan, iletişime geçince site size kod veriyor yada faturadaki adrese karşı ödemeli göndermenizi istiyor. Yeni kitabınız, gönderdiğiniz onların eline geçince size kargolanıyor. Tek sıkıntı kargoya gitmek :slight_smile:

1 Beğeni

link verildimi bilmiyorum ama Boris Vian Yürek söken

10 Beğeni

904 sayfa için 99,98 TL etiket fiyatı. :thinking:

3 Beğeni

Aslında Pegasus şartlarında iyi bile fiyat :slight_smile: çünkü 600 sayfalarda o fiyatları gördüğümüz oldu.

1 Beğeni

Umarım Malazanı Pegasus basmaz.

7 Beğeni

Mesele Pegasus un fiyatlandırma politikasının bir sınırının olmaması. Şimdi yazarın dört kitabını almak istese bir okur iyi bir rakam ediyor. Acaba özel baskı olmayan bir kitap için fiyat daha nerelere çıkacak. :thinking:

2 Beğeni

Bundan seneler önce Pegasus’tan güzel kitaplar alırdım ve uygundu gerçekten. Çok seneler evvelinden bahsediyorum. O zamanlar Pegasus ciddi anlamda uygundu. Sonra bir şey oldu ve her yerde kitaplar 15-20 bandından giderken Pegasus bir anda 25-30 bandına çıktı. Ben de sinirlenip bırakmıştım satın almayı. Pegasus’a dair ne varsa elzem olmadıkça listemden attım veya ikinci el temiz aldım. Aradan seneler geçti ve diğer yayınevleri Pegasu’a yetişti derken Pegasus bir zam daha yaptı. Şu an piyasayı ciddi anlamda yükselten bir yayınevi olarak görüyorum. Witcher serisini almak istiyorum mesela ama düşünmemek elde değil. Yedi kitap olduğunda en iyi haliyle tanesini 30’dan düşünsem 210 tl yapıyor. Tamamlanana kadar geçecek süreyi de hesap ederseniz buna 250 tl diyebiliriz. 7 kitap 250 tl. Beynim burada Fatal Error veriyor işte…

10 Beğeni

Kesinlikle haklısınız. Birkaç popüler gerilim ve duygusal kitabı haricinde piyasanın çok fazla üstünde fiyatlandırması. Bu şekilde başka yayınevlerininde aklını çeliyor.

1 Beğeni

Maalesef biliyorum, sipariş konusunda yeni olmama rağmen bu durumu yaşadım bile. Siparişim başkasınınkiyle karıştı ve en son teslim aldığımda kitaplardan birisi ikiye katlanmıştı.

Bana kargoya gitmek bile zor geliyor ama bu gidişle alışmak zorunda kalacağım.:confused:

2 Beğeni

Bence de internet alışverişini tercih edin, sıkıntısı olan kitabı iade veya değişime gönderebilirsiniz.

1 Beğeni