Yeni Kitap Haberleri

Ben her aldığım kitaba şöyle bir bakarım. 20-30 sayfa kadar. Hoşuma gitmişti ama seri tamamlanmadığı için henüz başlayamadım. :blush: Bu yüzden detaylı bir yanıt veremeyeceğim. Son iki kitap da çıksın bir ara bitiririm.

1 Beğeni

Bayağı hızlı çıkarıyorlar ya, yıl sonuna kalmaz biter bence.

1 Beğeni

Ben de bu sene okuyamam zaten. Kitaplar İstanbul’da kaldı. Yanıma 10-15 kitap ancak alabildim. :slight_smile:

2 Beğeni

Anladım. Bir yere giderken kitap seçmek büyük dert ama neyse ki böyle dertlerim olmuyor, hepsi bilgisayarımda çünkü. :joy: :joy: :joy:
Neyse, okuduğunda neler düşüneceksin merak ediyorum.

1 Beğeni

Yanlış yazılmış kitap karton kapak ilk kitaplar gibi. :slight_smile:

1 Beğeni

Kitap 540 sayfa olmasına rağmen çok uygun bir fiyat verilmiş.

Kitapyurdu’nda biraz daha uygun Mutlaka Okunması Gereken 100 Gerilim Romanı

4 Beğeni

Özet olarak bulunuyor sanırım her bir eser. Eğer inceleyip bilgilendirebilecek birileri varsa iyi olur ilgimi çekti, buradaki kitapçılarda bulabileceğimi sanmıyorum. Bakmak içinde D&R’a gitmek istemiyorum ):

1 Beğeni

Açıkçası bende merak ediyorum. Araştırdım ama içerik konusunda çok bilgi bulamadım. Den gelirsem kitapçılarda foto çekip atarım.

1 Beğeni

Ren Kitap’ın diğer kitapları hakkındaki görüşünüz nedir?

1 Beğeni

Ren kitap tarafından yayımlanmış hiç bir kitap yok elimde. Şimdi okumadan da yorum yapmak istemiyorum.

1 Beğeni

Usta yazar Stefan Zweig’ın bütün öyküleri ilk defa toplu olarak Türkçede! Yıllardır severek okunan Zweig, insanlara yepyeni bakış açıları kazandırmış, büyüleyici psikolojik tahlilleriyle onlara unutulmaz bir yolculuk yaşatmıştır. 3 ciltlik TOPLU ÖYKÜLER,

Öyküler 1
Satranç | Hayatın Mucizeleri | Korku | Ay Işığı Sokağı | Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu | Olağanüstü Bir Gece | Unutulmaz Bir İnsan | Zıt İkizler | Görünmez Koleksiyon | Sahaf Mendel | Ormanın Üzerindeki Yıldız | Cenevre Gölü’ndeki Olay | Unutulmuş Düşler | Ölümsüz Kardeşin Gözleri
https://www.babil.com/toplu-oykuler-1-kitabi-stefan-zweig

Öyküler 2
Mecburiyet | Bir Çöküşün Öyküsü | Beklenmedik Karşılaşma | Bir Kadının Yaşamından 24 Saat | Yakıci Sır | Bir Kalbin Çöküşü | Kadın Ve Manzara | Erika Ewald’in Aşkı | Lyon’da Düğün | Karda | Mürebbiye | Wondrak | O Muydu? | İki Yalnız
https://www.babil.com/toplu-oykuler-2-kitabi-stefan-zweig

Öyküler 3
Amok Koşucusu | Prater Baharı | Avare | Nişan | Yolculuk | Karmaşık Duygular | Bir Yaz Hikâyesi | Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor | Üç Güvercin Efsanesi | Geç Ödenen Borç | Leporella | Alacakaranlık Öyküsü | Kızıl | Gömülü Şamdan
https://www.babil.com/toplu-oykuler-3-kitabi-stefan-zweig

12 Beğeni

Tek tek basmaktansa toplu basılması çok güzel olmuş ben çok beğendim. Çevirilerin nasıl olduğu sorusu kalıyor sadece akıllarda.

1 Beğeni

Kapakta Freddy Krueger :roll_eyes::smile:

1 Beğeni

Bu toplu öyküleri alacağım. Elimdeki İş Bankası baskılarını da ablalarıma veririm. İş Bankası’nın bu şekilde basmasını istemiştim hep. Toplu olunca bayağı ucuza geliyor.

1 Beğeni

30 Beğeni

Bravo, daha ben görmemiştim paylaşımı. :slight_smile:

20 Beğeni

Kayıp Rıhtım çalışıyor lajdfklads

8 Beğeni

Kayıp Rıhtım hızı :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::sunglasses:

1 Beğeni

Yinede çevirmenleri kıyaslamadan elinizdekilere kıymayın. Bende de İş Bankası baskıları var.

1 Beğeni

@erdo ’ ya katılıyorum. Kitapları hemen almayın. Bende alacağım ama önce çeviri hakkında bilgi edinmek istiyorum. Satış siteleri, Facebook sayfaları ve Aylak Adam’ın kendi sitesinde çevirmen / çevirmenler ile ilgili hiç bir şey bulamadım.

Hiç ihtimal vermiyorum ama belki sert kapak baskı gelir. Biraz bekleyip bunları netleştirmek mantıklı olur.

4 Beğeni