Yeni Kitap Haberleri

Normalde diğer kitapları 1-2 bölüm okurmuş her gece ama kingin kitaplarına başlayınca bırakamazmış diyor sanırım :smile:

3 Beğeni

14

Doğan Kitap tarafından yayımlanan Denizyolu kitabı Kitapyurdu’nda satışta

Ursula K. Le Guin Kitaplığı

7 Beğeni

Flaneur iyi hoş ama o kadar para verirken özel baskılara ki hak ediyor bari kargoyu siz karşılasaydınız ve ptt ile gönderebilir misiniz demiştim :confused:

2 Beğeni

Ben ince baskıları alacam,onlarda yakında satışa açılır.Hemide kargo beleş :slight_smile:

1 Beğeni

Fazlasıyla bekliyordum ama hani insanın şevki kırılır ya,o kadar para verip birde kargo parasını da bizden yapmaları şevki mi aynen öyle kırdı…

Çıkışı Eylül 2019 ( KR haberi SK.com ) Biz 2020 Eylül’de okuruz bir aksilik olmazsa.

1 Beğeni

Altın Kitaplar Stephen King kitaplarını neden ciltli basmıyor acaba merak edeceğim.Sadece IT’in baskısı çok güzel,birde Mahşer ciltli lakin oda şahsen kalitesiz.Dediğiniz gibi seneye çıkartır yeni çıkacak kitapları Altın Yayınları büyük ihitmal 2020 başı.Ama keşke sürpriz yapıp ciltli de bassalar…

1 Beğeni

Yabancı yazarlar bir yana çok satan Türk yazarlara bile yapılmıyor. Örneğin Ahmet Ümit kitapları her kitabı 100- 200 bin hatta daha çok satıyor ama karton kapak ve mini boy dışı bir tek Kırlangıç Çığlığı için sert kapak yaptılar.

Kalın olduğu için Kubbenin Altında’yı sormuştum. Öyle bir planımız yok demişlerdi. 1000 sayfayı gören kitaplar ciltli basılınca daha iyi oluyor bence.

Eylül ayında Başkomiser Nevzat geliyormuş.

2 Beğeni

Kubbe’nin Altında’yı okuduysanız tavsiye eder misiniz? Bir süredir aklımda ama kalınlığı korkutuyor😅

Le Guin’i Doğan basınca çok canım sıkılıyor. Bir yazara bir yayınevi bu kadar mı yakışmaz :frowning:

9 Beğeni

Keşke King’ i azıcık örnek alsa da 36373 sene önce yazmaya başladığı winds of winter ı yazmayı bitirse

Okumadım hocam ben de sizin gibiyim. :slightly_smiling_face:

Bir sürü kitabının normal baskılarını bile yapmıyo şuanda altın kitaplar bi de ciltli baskı beklemek hayal gibi bi şey :smile:

3 Beğeni

Kubbenin Altında kitabını tavsiye ederim. Küçük bir Amerikan taşra kasabasında geçiyor. Kitapta 50’nin üzerinde karakter var. 1000 sayfa değil 100 bin sayfa olsaydı yine sıkılmadan okurdum. Gizem ve aksiyon hiç bitmiyor ve özellikle kitabın finali çok şaşırtıcı ama çok da olasıydı.

Dizisini izlediyseniz ya da izleyecekseniz sorun değil karakterlerin kaderleri, tutum ve davranışları olayların akışı çok da benzemiyor.

6 Beğeni

Dizideki gibi leş bir sonla bitmiyordur inşallah.

Ben 1. sezonu izledim, bilmiyorum. ama kitabın finali;

kitap bence en iyi King kitaplarından birisi.

1 Beğeni

17 Beğeni

Çok güzel bir romandı. İlk başta sayfa sayısı gözü korkutuyor ama içine girince sayfalar su gibi akıyor. Artık öyle aşina olunuyor ki sanki ben de o hanenin bir parçasıymışım gibi hissetmiştim okuduğumda. Finali beni benden almıştı onu çok net hatırlıyorum.

2 Beğeni