Yeni Kitap Haberleri

(Kadir) #3969

@Strenergy bunları paylaşmış mıydın bilmiyorum ama görünce paylaşayım dedim :slight_smile:

https://www.ilknokta.com/adrian-j-walker/kiyamete-kosanlar-kulubu.htm

Ek: Paylaşmışsın dikkat etmemişim :slight_smile:

(Hüseyin gök) #3973

Biraz daha destekçi olsa bu ardakadaş 75 sayılık eseri çevirir valla:)

(Zeynep) #3974

Sonunda geldi :grinning:
Captain Marvel Cilt 2 - Şeklini bozma

(Hüseyin gök) #3975

Çizgi Düşler alt yayınevi kuruyor ve uzakdoğu temalı işlere el atacakmış.

Uzak doğu iyi para getiriyor demek ki.

(Yakup Alioğlu) #3977

75 sayılık bir seri destek olunsa bile, ayda iki sayı çıkarsa 4-5 yıl rahat sürer. 75 sayılık seride öyle üst düzey bir seri değil. Çevirmenin okulu olur, şehir dışına gider, işe başlar, evlenir derken (hepsini yaşadik) bir anda ilgisini kaybeder. Aynı seriyi çeviirmekten sıkılır. Ben de olsam pek bulaşmam bu kadar büyük seriye. Nedense manga çevirmenleri gibi tutkulu ve hızlı çevirmen çok az.

(Samet) #3978

Sayın JBC yapmayın böyle zaten tetikte bekliyorum,böyle giderse kalpten gideceğim :joy:

(Hüseyin gök) #3979

Ayın 25’i net tarihmiş.2 adet kitap çıkacak Flaneur’dan.

(Serhat) #3980

Kral Lear Ciltli olarak geldi.

(Samet) #3981

Cüzdanlar fora!
Fazlasıyla arada kaldım,FLANEUR yine yaptı yapacağını…Keşke bir ay arayla çıkarsalar :joy: siz hangisini tercih edeceksiniz? Şahsen TOPPİ’ye daha yakınım.

***Fiyat 200 tl

Tolstoy’da gelsin artık alfakitap com dan alacağım kitaplar var bu ikisini için bekletiyorum epeydir.

(Hüseyin gök) #3983

Tanesimi 200tl.Bu ney yaw.Sayfa sayısı diğerlerine göre daha az.Eğer öyleyse ince kapak alırım.

Ben her ikisini de pas geçiyor, paramı Batman gününe saklıyorum.

(Hüseyin gök) #3985

Sen batman gününü çok abartıyorsun bana kalırsa.En fazla 1 yada 2 kitap çıkar bir kaç tanede fasikül.

1.500 TL ayırın dediler. :smiley: Tabii çıkan her kitap ilgimi çekmeyecek muhtemelen ama afilli baskılı kitaplar gelecekmiş.

(Samet) #3987

Yanlış bilgilendirme olmasın bende şuan teyit ettim Kafka 176 sayfa özel baskı 200 tl,Sharez-de 224 sayfa 125 tl

(Samet) #3988

Bana Kafka o sayfa sayısı ile 200 fazla geldi, Toppi bana iyice makul geldi